Marketing MIX Druk wielkoformatowy w dekoracji wnętrz – relacja z Akademii Atrium #4

Druk wielkoformatowy w dekoracji wnętrz – relacja z Akademii Atrium #4

0

Projektowanie wnętrz dla firm reklamowych to temat czwartej odsłony Akademii Atrium – poprowadziła ją projektantka Justyna Smolec. Uczestnicy mogli także zobaczyć produkcję tapet do druku.

Kolejny temat Akademii Atrium #4 – Internal Design skierowany był do osób zainteresowanych aranżacją wnętrz. Warsztaty stworzyły okazję do odkrycia kreatywnych rozwiązań w urządzaniu wnętrz domów, mieszkań innych pomieszczeń użytkowych. Akademię poprowadziła projektantka wnętrz Justyna Smolec od wielu lat związana z miesięcznikiem "Dobre Wnętrze", zdjęcia jej projektów publikowane są w kraju i zagranicą.

Uczestnicy szkolenia poznali najnowsze trendy i zasady aranżacji przestrzeni mieszkalnej, nauczyli się rozpoznawać style i sposoby ich łączenia. Pokazana została istotność doboru kolorów pod względem ich wpływu na psychikę czy efekt optyczny wnętrz. Wskazówki pozwolą na uniknięcie błędów podczas tworzenia projektu wraz z klientem. Poruszono kwestię zasadniczych pytań, na które warto znać odpowiedź, przystępując do projektowania. Bryła, faktura, kolor i światło to środki, którymi buduje się przestrzeń.

Na koniec spotkania, specjaliści firmy Ikonos zaprezentowali folie dekoracyjne, płótna, fototapety. W demo-roomie Atrium można było także zapoznać się z ploterami eko-solwentowymi ValueJet i Zenith.

Firma Atrium często organizuje konferencje i seminaria, podczas których uczestnicy szkoleń gruntownie poznają oferowane maszyny i media oraz uzyskują wsparcie techniczne. – Z tych szkoleń nigdy nie zrezygnujemy. Akademia Atrium zaoferuje naszym klientom dobrej jakości szkolenia z projektowania graficznego dla reklamy wielkoformatowej mające na celu odświeżenie i uzupełnienie ich wiedzy na temat projektowania. Mam nadzieję, że szkolenia te będą źródłem inspiracji do tworzenia nowych, kreatywnych, znakomitych warsztatowo projektów. Jakże często w pośpiechu dnia codziennego zapominamy o tym, iż w rękach twórców reklam spoczywa ogromna moc, moc tworzenia naszej rzeczywistości. Przecież to od nich zależy jak będą wyglądały nasze ulice, galerie handlowe, elewacje. W Akademii Atrium zawsze będziemy stawiać na jakość.  Do współpracy będziemy starali się pozyskać najlepszych wykładowców, projektantów, praktyków druku wielkoformatowego, którzy zapewnią ciekawe i inspirujące zajęcia w formie wykładów i interaktywnych warsztatów – mówi Katarzyna Juchkiewicz, pomysłodawczyni Akademii.

– W Atrium pragniemy nadążać nie tylko za nowinkami technicznymi dotyczącymi maszyn i materiałów eksploatacyjnych, chcemy również śledzić światowe trendy w projektowaniu . Pamiętajmy również, że dobry design jest wartością dodaną w pracy nad każdym produktem i przekłada się na wyższą cenę dobrze zaprojektowanego produktu. Oferta szkoleń Akademii Atrium stanowi doskonałe narzędzie pomocowe dla agencji reklamowych i drukarni, które przyczyni się do rozwoju ich działalności –  mówi Katarzyna Juchkiewicz.

www.atrium.com.pl