Marketing MIX Konferencja Mimaki Innovation Days

Konferencja Mimaki Innovation Days

0

Konferencja Mimaki Innovation Days  organizowana przez firmę Reprograf stała się już imprezą cykliczną. Po sukcesie imprez zorganizowanych w Sosnowcu, Krakowie i Bydgoszczy przyszła kolej na Wrocław. W dniu 18 czerwca br. Reprograf zaprezentował nowości z oferty firmy Mimaki oraz bogate portfolio materiałów do druku wielkoformatowego Simply.

Przybyłych gości powitała Beata Przybylska-Józefiak, Regionalny Szef Sprzedaży Reprograf we Wrocławiu.

Jako pierwszy wygłosił prezentację Radosław Brzeziński (Szef działu Druku Wielkoformatowego), który zaprezentował pokrótce technologię lateksową, porównując ją do technologii solwentowej.

Następnie Renata Soboń (Product Manager) wygłosiła prezentację zatytułowaną „Wszechstronność druku drogą do sukcesu”, w której  przedstawiła szeroką ofertę maszyn Mimaki podkreślając, że mimo, iż urządzenia Mimaki skierowane są głównie do branży reklamowej znajdują zastosowanie w wielu innych segmentach rynku. Wskazała na ich zalety i różnice pomiędzy danymi rodzajami urządzeń.

Kolejną prezentację „Simply- kompleksowe rozwiązanie, bogata oferta materiałów eksploatacyjnych” wygłosili Beata Sałyga (Product Manager) oraz Paweł Górniak (Product Manager). Marka Simply  została wprowadzona na rynek w ubiegłym roku i świetnie radzi sobie na tle konkurencyjnych materiałów. Simply to unikalna kolekcja podłoży do druku solwentowego, które charakteryzuje wysoka jakość w dobrej cenie.

Jako następna wystąpiła Małgorzata Szczotka, ze współpracującej z Reprografem  firmy CM Consulting. W swojej prezentacji „Standaryzacja w druku wielkoformatowym”  poruszyła tematykę bieżącej kontroli powtarzalności druku wielkoformatowego jako kluczowego elementu pracy przed przystąpieniem do profilowania wielokolorowych urządzeń wielkoformatowych. Omówiła również temat błędów popełnianych podczas standardowej procedury profilowania.  

Po części konferencyjnej zgromadzeni goście mieli możliwość zadania specjalistom pytań, ale także przeprowadzenia prób druku na prezentowanych maszynach: UJF-6042, UJF-3042 HG, JV400 oraz JV33.