Marketing MIX Adler Sp.z o.o nowym Członkiem PIAP

Adler Sp.z o.o nowym Członkiem PIAP

0

– Mając na uwadze dalszy rozwój  własnej firmy poprzez możliwość wymiany doświadczeń, postanowiliśmy  dołączyć do grona profesjonalistów.To zaszczyt dla nas, znaleźć się w elitarnym gronie firm branży artykułów  reklamowych, świadczących najwyższej jakości  usługi – mówi Tomasz Krzakowski – Prezes  firmy  ADLER Sp.z o.o.

Adler Sp. z o.o. jest importerem sprzętu AGD. Doświadczenie w dystrybucji produktów AGD posiada od 1991 roku. Firma w ofercie ma trzy własne marki: Adler. Mesko i Camry. Wyroby marek firmy Adler Sp.z o.o. produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Adler Sp.z o.o. dokłada wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępna ceną.

Firma stara się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerza ofertę o nowe produkty. Adler Sp.z o.o. od wielu lat z powodzeniem współpracuje z agencjami reklamowymi i firmami prowadzącymi programy lojalnościowe jako dostawca nagród z kategorii agd.

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl