Marketing MIX Anna Beszczyńska w Agencji Allegro

Anna Beszczyńska w Agencji Allegro

5
0

Anna Beszczyńska dołączyła do zespołu działu Event Agencji Allegro, w którym objęła stanowisko Senior Event Managera. Agencja Allegro zatrudnia obecnie 38 pracowników.

Anna Beszczyńska jest związana z branżą event od ponad 15 lat i posiada doświadczenie w pracy zarówno po stronie klienta korporacyjnego, jak i agencji. Do jej najważniejszych realizacji należą: Wine & Food Noble Night dla Noble Bank w ramach współpracy z Noble Concierge, eventy z Robertem Kubicą w Polsce i zagranicą dla Intel Polska, Strefy Kibica w ramach UEFA Euro 2008 w Katowicach i Krakowie dla ArcelorMittal Polska oraz pierwsza edycja Men’s Day dla SOM. Wcześniej współpracowała z agencjami Sound of Music, Prowokator oraz Ewenement Group. W Agencji Allegro obejmie stanowisko Senior Event Managera.

– Dołączenie do naszego zespołu nowej osoby jest wynikiem stabilnego i długofalowego procesu rozwoju agencji. Cieszę się, że udało nam się pozyskać tak doświadczonego pracownika, który będzie wspierał pracę działu Event, realizując projekty dla strategicznych klientów Allegro  – mówi Anna Gogacz, general manager Agencji Allegro.        

Agencja Allegro specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie zintegrowanej komunikacji marketingowej. Agencja posiada wyspecjalizowane działy Event, PR i Incentive. Accountów wspiera 9-osobowy dział Kreacji, złożony z copyrighterów, art directorów i specjalistów od nowych technologii. Agencja zatrudnia obecnie 38 pracowników.

Do stałych klientów Agencji Allegro należą firmy z branż: bankowość i finanse, energetyka, FMCG, motoryzacja, paliwa, telekomunikacja, ubezpieczenia oraz administracja państwowa.