Trade marketing Retro design opakowania Nalewki Babuni

Retro design opakowania Nalewki Babuni

28
0

Alkohole to jeden z tych produktów, w których na równi z zawartością stoi prezencja. Ciekawe opakowanie nie tylko kusi wzrok, często stając się znakiem rozpoznawczym marki, ale także pozwala odkryć zupełnie nowe oblicze smaku.

Pięknie wyprofilowana, zakończona drewnianym korkiem butelka Nalewki Babuni o pojemności 750 ml znacznie umili konsumpcję wyśmienitego wina deserowego o naturalnym, pełnym smaku dojrzałych mirabelek, zaspakajając również apetyt sympatyków wizualnej estetyki. Słodki smak ulubionej nalewki stanie się jeszcze bardziej domowy i przywodzący na myśl miłe wspomnienia w chłodne, jesienno-zimowe wieczory.

Butelka Nalewki Babuni to jednak nie tylko jednorazowe opakowanie, ale również gustowne naczynie, mogące zostać wykorzystane na wiele ciekawych sposobów. Dzięki wspomnianemu praktycznemu zamknięciu idealnie nada się ona do przechowywania własnoręcznie sporządzonych napojów, stając się piękną ozdobą domowego barku.  

Subtelny retro design pozwoli również na wykorzystanie jej w formie przyciągającej wzrok ozdoby. Odpowiednio udekorowana stanowić będzie ciekawy dodatek do wnętrza, stając się jego pomysłową dekoracją.

www.vinpol.pl