Marketing MIX Pachnąca szafa na Święta

Pachnąca szafa na Święta

26
0

Marka Pachnąca Szafa myśląc o świątecznych przygotowaniach, dostosowuje produkty do świątecznej linii. Marka proponuje dodatki do prezentów dla bliskich, jak np. jeden z produktów Pachnącej Szafy, który już przy zakupach wprawi nas w przyjemny świąteczny nastrój.

Do wyboru są olejki zapachowe, pachnące woreczki do szafy, perfumy do pomieszczeń oraz dekoracyjne odświeżacze powietrza. Produkty Pachnącej Szafy sprawdzą się również doskonale podczas świątecznych porządków. Idealnym dopełnieniem posprzątanego domu będą zapachy, które wypełnią jego wnętrza i pozwolą się zrelaksować po długim, ciężkim dniu świątecznej krzątaniny.

Cynamonowy lub waniliowy olejek zapachowy pozwoli spędzić nam miły wieczór wypełniony pięknym, subtelnym zapachem, który zadba o nerwy i da należyty relaks. Świąteczny nastrój pomoże zbudować zapach perfum do pomieszczeń (np. Cedrowy Płomień) rozpylonych w pomieszczeniach lub zapachowy woreczek (np. Lawenda i pomarańcza) umieszczony na półkach ze świeżo poskładanymi i uporządkowanymi ubraniami. Dekoracyjny odświeżacz powietrza ustawiony na komodzie lub parapecie wniesie zapach świątecznej świeżości, a dzięki swojemu designowi będzie również ciekawym elementem wystroju.