Marketing MIX NEC poszerza popularną serię monitorów dla korporacji

NEC poszerza popularną serię monitorów dla korporacji

19
0

NEC Display Solutions wprowadza do sprzedaży trzy nowe monitory – MultiSync® EA193Mi, EA273WMi oraz EA274WMi. Kolejne modele dołączają do cieszącej się powodzeniem serii EA (Enterprise Advanced), która środowiskom korporacyjnym oferuje wysokiej jakości panel IPS oraz bardzo dobrą wydajność.

Nowe modele z serii EA wyróżniają się nowoczesnym designem, posiadają podświetlenie LED i cały szereg funkcji ekologicznych, co pozwala  znacznie obniżyć koszty operacyjne.

NEC EA193Mi posiada ekran 19” o rozdzielczości 1280×1024 z regulacją wysokości w zakresie 110 mm. Zarówno EA273WMi, jak i EA274WMi to modele z ekranem 27” o wysokości regulowanej w zakresie 130 mm. Rozdzielczość modelu EA273WMi wynosi 1920×1080, natomiast model EA274WMi dysponuje rozdzielczością 2560×1440. Wszystkie trzy modele są wyposażone w głośniki.

– Firmy nie muszą iść na kompromis w wyborze monitora do nowoczesnego biura. Seria EA jest atrakcyjna z wielu względów: wyróżnia się ergonomiczną budową, zmniejsza koszty operacyjne i pomaga firmom osiągnąć ich cele ekologiczne, jednocześnie zapewniając wszystkie korzyści z technologii IPS – powiedział Christopher Parker, Product Line Manager Desktop Displays w NEC Display Solutions Europe.

MultiSync® EA193Mi, EA273WMi, EA274WMi posiadają czujniki obecności użytkownika przed monitorem oraz czujniki natężenia oświetlenia w otoczeniu. Nowe usprawnienia obejmują duży zakres regulacji wysokości ekranu i ulepszony system zarządzania kablami, co zapewnia uporządkowaną przestrzeń na biurku i eliminuje konieczność używania osłon na kable.

Monitory NEC MultiSync® EA193Mi, EA273WMi oraz EA274WMi są już dostępne na rynku w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy: czarnej i białej. W zestawie z każdym monitorem znajduje się: przewód zasilający, kable VGA oraz DVI, a także instrukcja na płycie CD. Wszystkie monitory są objęte standardową, 3-letnią gwarancją (obejmującą również podświetlenie matrycy) obowiązującą w całej Europie.