Marketing MIX Oki partnerem technologicznym Polskiego Festiwalu Wushu i Kultury Chińskiej

Oki partnerem technologicznym Polskiego Festiwalu Wushu i Kultury Chińskiej

15
0

30 listopada, w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie, odbędzie się Polski Festiwal Wushu i Kultury Chińskiej oraz ogólnopolskie zawody Wushu. Firma Oki Systems Polska została partnerem technologicznym wydarzenia.

Wushu to chińskie sztuki walki i właśnie one będą głównym punktem festiwalu. Oprócz turnieju sportowego odbędą się też pokazy różnych sztuk walki w wykonaniu zaproszonych szkół i sekcji sportowych działających na terenie dzielnicy. Nagrody i puchary dla najlepszych sportowców zostaną wręczone na uroczystej gali. Firma Oki już po raz kolejny wspiera sportowe turnieje propagujące zdrowy styl życia. W ubiegłym roku była sponsorem kadry narodowej karate Fudokan oraz Mistrzostw Europy Karate Fudokan 2012, nad którymi patronat honorowy objął prezydent Bronisław Komorowski.  

– Od dłuższego czasu angażujemy się w propagowanie sportu, sztuk walki i zdrowego stylu życia. W ubiegłym roku sponsorowaliśmy Mistrzostwa Świata w Karate Fudokan, a w tym postanowiliśmy wesprzeć Festiwal Wushu i Kultury Chińskiej. Dyscypliny sportowe kształtujące wartości, postawę oraz osobowość człowieka są wyjątkowo bliskie zasadom kultywowanym w naszej firmie, dlatego często sponsorujemy wydarzenia z nimi związane  – mówi Jacek Tarkiewicz, Dyrektor Marketingu Oki Systems Polska.