Marketing MIX Drugi duet 3. Sezonu TEN by Fotolia

Drugi duet 3. Sezonu TEN by Fotolia

0

Fotolia przedstawia drugi duet 3. Sezonu TEN by Fotolia. Włoska fotografka Lucia Giacani oraz Polak Mateusz Chmura zmierzyli się z tematem „Clean Inside”, a plik .PSD z ich pracą będzie dostępny do darmowego pobrania przez 48 godzin od godz. 10:00 w dniu 9 maja na stronie www.tenbyfotolia.com

W trzeciej odsłonie Kolekcji TEN, bank zdjęć Fotolia eksploruje zupełnie nowy koncept: zamiast 10 indywidualnych artystów co miesiąc, ten sezon przeznaczony jest na 5 artystycznych par – fotografa i grafika, każdy z nich o międzynarodowym uznaniu. Ich zadaniem jest przedstawienie własnej, artystycznej wizji przyszłości.

jest coś czego nie poświęcimy dla „zdrowego” ciała i gdzie przebiega ta granica? To jest kluczowe pytanie, które doprowadziło do „Clean Inside”. Druga para artystów TEN wierzy, że dążenie do „zdrowego stylu życia” stało się nowym kultem, a pojęcie idealnego ciała i czystego życia jest stale promowane przez polityków, lekarzy i media. – W dzisiejszych czasach, modlitwa i spowiedź zostały zastąpione detoksykacyjnym oczyszczaniem i dietami – wszystko w imię oczyszczenia zanieczyszczonego środowiska naszych ciał, wyjaśnia MatCloud.

– Bohaterka w mojej pracy cierpi, jak męczennik, pokazując światu swoje idealnie czyste narządy jak odznakę lub medal za pobożność, święte serce, mówi Lucia Giacani. Mateusz Chmura (MatCloud) stworzył organy wewnętrzne w 3D i nadał im tę pożądaną, nieskazitelną biel, sprawiając że wyglądają niczym drogocenne przedmioty. – Lubię dodawać moim pracom swego rodzaju szlachetny pierwiastek. Za każdym razem wymagają one jednak indywidualnego podejścia, w tym przypadku odpowiednie tekstury, przezroczystości, refleksy świetlne i kolorystyka były kluczowe w przedstawieniu naszej idei.

Polecamy: https://pl.fotolia.com/ooh