Marketing MIX Zostań MISTRZEM ZAKUPÓW w MEGATURNIEJU promowanym przez Mindshare  

Zostań MISTRZEM ZAKUPÓW w MEGATURNIEJU promowanym przez Mindshare  

0

Rusza MEGATURNIEJ – największa, ogólnopolska akcja konsumencka wspierająca handel tradycyjny. Jest to jednocześnie pierwsza na polskim rynku akcja sprzedażowa umożliwiająca uczestnikom wystąpienie w telewizji. Realizowane przez dom mediowy Mindshare Polska działania reklamowe dla Grupy Eurocash prowadzone są w telewizji, prasie i Internecie. Kluczowym elementem kampanii jest teleturniej MISTRZ ZAKUPÓW, który startuje już w najbliższą sobotę na antenie telewizji Polsat.

W MEGATURNIEJU bierze udział niemal 10 000 sklepów z całej Polski, należących do Grupy Eurocash: abc – Po sąsiedzku!, Delikatesy Centrum, Eurosklep, Gama, Groszek i Lewiatan. Głównymi partnerami akcji są: Nestle Polska, Melvit, Milka i Jacobs. Aby wziąć udział w MEGATURNIEJU wystarczy zrobić zakupy za zaledwie 10 zł, w tym kupić przynajmniej jeden produkt objęty promocją. Klienci mogą zdobyć łącznie ponad 1 400 nagród pieniężnych, ale przede wszystkim mają możliwość wystąpienia w najnowszym teleturnieju telewizji Polsat – MISTRZ ZAKUPÓW.

MISTRZ ZAKUPÓW to pierwszy w Polsce program telewizyjny oparty na idei smart shoppingu. Przed uczestnikami każdego z 12 odcinków postawione zostaną specjalne zadania zakupowe. Pozwolą one wyłonić tytułowego MISTRZA ZAKUPÓW, który otrzyma nagrodę główną w wysokości 250 000 zł. Teleturniej prowadzony przez Piotra Gąsowskiego startuje już 6 czerwca i potrwa do końca sierpnia. Program emitowany będzie w prime time – premiera w każdą sobotę, o godz. 18:40. Grupa Eurocash jest sponsorem głównym programu. Producentem jest firma TFP.

Dom mediowy Mindshare Polska odpowiedzialny jest za kompleksowe doradztwo komunikacyjne, opracowanie konceptu kampanii, planowanie i zakup mediów. Część działań realizowana jest we współpracy z Polsat Media. Organizatorem MEGATURNIEJU jest Agencja Reklamowa FIREBALL, odpowiedzialna za kreację i komunikację akcji promocyjnej, która potrwa do 1 lipca br.

MO