Marketing MIX Prześlij kostkę czekolady Milka dzięki Envelo

Prześlij kostkę czekolady Milka dzięki Envelo

0

W ramach akcji „Komu podarujesz Ostatnią Kostkę”, została udostępniona funkcja przesyłania do wybranej osoby prawdziwej kostki czekolady Milka. Za kompleksową obsługę pocztową odpowiada Poczta Polska Usługi Cyfrowe, działająca pod marką Envelo.

Aby przesłać komuś bliskiemu limitowaną przesyłkę z ostatnią kostką czekolady Milka należy wejść na internetową stronę akcji i wpisać kod z opakowania specjalnej tabliczki 100-gramowej bez ostatniej kostki i wybrać opcję przesyłki tradycyjnej.

Cały proces – od formularza adresowego na stronie (udostępnionego w formie API do aplikacji neokartki hybrydowej Envelo), poprzez konfekcjonowanie i nadawanie na Pocztę – realizowany jest przez spółkę Poczta Polska Usługi Cyfrowe.

– Dzięki API do neokartki hybrydowej, czyli tworzonej elektronicznie, a dostarczanej w formie fizycznej przez listonoszy Poczty Polskiej, przed firmami otwierają się ogromne możliwości realizowania szeregu kreatywnych, również spersonalizowanych akcji promocyjno-reklamowych, a dodatkowo przesyłania np. próbek w atrakcyjnych cenach – mówi Robert Cieśluk, dyrektor sprzedaży i marketingu w Poczta Polska Usługi Cyfrowe.

www.fioletowastrona.pl

JK