Logo

Marketing MIX

mastergolf.pl zwycięzcą turnieju WCGC w Polsce

Zakończyła się pierwsza polska edycja World Corporate Golf Challenge – korporacyjnego turnieju golfowego, który w ten weekend odbył się na polu klasy mistrzowskiej Lisia Polana k. Warszawy.

Z wynikiem 142 pkt stb zwyciężył duet z firmy mastersgolf.pl, w składzie Sławomir Marszałek i Bogdan Bigus. Nagrodą w turnieju był wyjazd na światowe finały WCGC, które odbędą się od 30 czerwca do 5 lipca, w Cascais w Portugalii, na polu golfowym Oitavos Dunes. Polska reprezentacja – firma mastersgolf.pl – zmierzy się z drużynami z kilkudziesięciu krajów o tytuł Mistrza Świata World Corporate Golf Challenge. Drugie miejsce w turnieju zajął duet z firmy Jamon, w składzie Jan Sikorski i Viacheslav Aleshkevich, 3 miejsce zajęła drużyna Polescort Security, w składzie: Rafał Majchrzak i Robert Majchrzak.

Podczas turnieju doszło do sensacji. Już w pierwszym dniu rywalizacji, Piotr Ostaszewski grający w drużynie Polsat, na dołku nr 7, trafił Hole In One. Kijem 8 iron trafił prosto do dołka z odległości 124 metrów.

– Dalej nie mogę w to uwierzyć – skwitował swój wyczyn przedstawiciel drużyny Polsatu.

To jego drugi Hole In One w życiu, ale pierwszy w rundzie turniejowej. Ostaszewski za swój wyczyn otrzymał zaproszenie od Dr Irena Eris na weekend w wybranym Hotelu SPA, kluczyki do Mercedesa na dwutygodniowe testy od Auto Idea Mercedes-Benz oraz voucher od Premium Yachting na rejs morski.

Impreza odbyła się 22 i 23 maja na polu golfowym Lisia Polana k. Warszawy. W ramach WCGC Poland zorganizowany został także bankiet turniejowy w Hotelu Sheraton w Warszawie, w którym udział wzięło ponad 140 gości. Galę wieczorną poprowadzili Mateusz Kusznierewicz wraz z Łukaszem Ostaszewskim i Ewą Wołowiec z WCGC Polska. Za organizację wydarzenia odpowiedzialna była agencja Plej, oprawą techniczną zajęła się Grupa e4e, meble eventowe zapewniła firma Rent Design.

World Corporate Golf Challenge to największy korporacyjny turniej golfowy świata, w którym udział biorą przedsiębiorcy oraz menedżerowie, reprezentujący najwyższe szczeble kariery. Od momentu jego powstania, 21 lat temu, w rozgrywkach regionalnych i globalnych zagrało ponad milion golfistów. Uczestniczące w turniejach drużyny reprezentują jednocześnie firmy oraz kraje, z których pochodzą. W 2014 roku lokalne turnieje WCGC odbyły się na 5 kontynentach. W światowym finale udział wzięli reprezentanci 28 krajów, w tym roku będzie to już 41 państw, w tym Polska, która dołączyła do tego grona w styczniu 2015 roku.