Wydarzenia Audioriver Fashion Day wspólnie z Mustache

Audioriver Fashion Day wspólnie z Mustache

0

Największe wydarzenie modowe odwiedzi ponownie festiwal Audioriver. Tym razem partnerami projektu są twórcy Mustache Yard Sale – największych tego typu eventów w Polsce. 25 lipca dziedziniec Liceum Ogólnokształcącego im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku stanie się stolicą mody niezależnej.

Jak informują organizatorzy, ta przestrzeń to miejsce idealne dla Fashion Day, ponieważ znajduje się zaledwie 200 metrów od tętniącego życiem rynku Starego Miasta, na którym od kilku lat odbywają się targi muzyczne Audioriver. Teraz, tysiące osób odwiedzających starówkę będą miały kolejnych wystawców do sprawdzenia i kolejną scenę muzyczną, przy której będą mogli się bawić.

Audioriver Fashion Day 2015 odbędzie się w sobotę 25 lipca w godzinach 13:00-20:00, swoje projekty przedstawi 50 wystawców zajmujących się szeroko pojętą modą i designem. Za nabór marek i produkcję strefy odpowiedzialni są twórcy Mustache Yard Sale, największych w Polsce targów mody niezależnej organizowanych nieprzerwanie od 2008 roku. W tym roku, po raz pierwszy poza warszawską, odbyła się także edycja w Katowicach, a planowane są kolejne w Poznaniu i właśnie w Płocku.

– Organizacja wydarzenia podczas Audioriver nie jest przypadkowa. Naszym targom od kilku lat towarzyszą imprezy muzyczne, na których staramy się promować ciekawych DJ-ów i producentów z całego świata. Prywatnie Audioriver jest też naszym ulubionym festiwalem i staramy się go co roku odwiedzać – mówi Patryk Deba, współtwórca Mustache.

Na ostatniej, majowej edycji Mustache Yard Sale gościło ponad 30 tysięcy osób, a blisko 400 wystawców miało do dyspozycji około 8 tys. metrów kwadratowych monumentalnej przestrzeni Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Ceny stanowisk dla wystawców podczas Audioriver przedstawiają się następująco:
S – 3m2 – 200 zł/ netto
M – 6m2 – 400 zł/ netto
L – 9m2 – 600 zł/ netto
XL – 12 m2 – 800 zł/ netto

Oprócz stoisk, w strefie stanie także scena muzyczna, której program zostanie ogłoszony już niebawem.

Nabór projektantów trwa do 29 czerwca, a więcej informacji znajdziecie TUTAJ. Marki mogą się zgłaszać poprzez stronę www.mustache.pl/zgloszenie.

JK