Wydarzenia OOH World: wakacyjny konkurs OOH magazine

OOH World: wakacyjny konkurs OOH magazine

0

Wakacje za pasem, więc OOH magazine przygotował dla swoich czytelników wakacyjny konkurs. Każdy kto zabierze ze sobą dowolne wydanie OOH magazine na letni wyjazd i wyśle do nas zdjęcie, dostanie upominek od redakcji.

Dodatkowo, co miesiąc każde zdjęcie ma szansę na nagrodę specjalną. W konkursowym albumie na Facebookowym fanpage’u OOH magazine będziemy zamieszczać zdjęcia nadesłane przez czytelników. Każde, które w danym miesiącu otrzyma najwięcej lajków – wygra nagrodę główną. Także głosujący będą mieli szansę na otrzymanie upominków.

Czas START!

Regulamin

1. Organizatorem konkursu OOH World jest spółka OOH magazine z siedzibą w Katowicach.
2. Konkurs skierowany jest do czytelników OOH magazine.
3. Warunkiem zgłoszenia jest przesłanie do Organizatora na adres: redakcja@oohmagazine.pl zdjęcia gazety OOH magazine lub zdjęcie nazwy magazynu w wakacyjnej aranżacji wraz z imieniem i nazwiskiem uczestnika, a także miejscem, w którym zdjęcie zostało wykonane.
4. Pierwsze nagrody zostaną rozlosowane za okres od rozpoczęcia konkursu do 31 lipca.
5. Konkurs trwa do odwołania.
5. Każde zgłoszenie otrzymuje upominek od Redakcji.
6. Co miesiąc, zdjęcię z największą ilością tzw. „lajków” w albumie na profilu Facebook otrzyma nagrodę główną.
7. Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji Konkursu oraz dla potrzeb działań marketingowych.

KL