Wydarzenia II edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych – FAST TEXTILE

II edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych – FAST TEXTILE

0

Ptak Fashion City zaprasza na II edycję targów dedykowanych branży tekstylnej – Fast Textile. Targi odbędą się w Ptak Fashion City – w Hali Ptak Expo w dniach 25-27 listopada 2015r. Międzynarodowe Targi Tekstylne –Fast Textile to najważniejsze w kraju wydarzenie, które wyznacza przyszłe trendy w rozwoju branży tekstylnej. Głównym celem targów jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy wystawcami a producentami odzieży z Polski i zagranicy.

Wystawcy Fast Textile

Targi tworzą zarówno polscy jak i zagraniczni wystawcy. W nadchodzącej edycji udział weźmie rekordowa liczba wystawców z Turcji. Swoją obecność dotychczas potwierdziło ponad 100 tureckich producentów tkanin i dodatków.

Strefy Branżowe

Wystawcy zaprezentują odwiedzającym trendy – wzory, kolorystykę, struktury, surowce na sezon wiosna/lato 2016 oraz najnowsze technologie wykorzystywane w przemyśle tekstylnym. Przestrzeń najbliższej edycji Międzynarodowych Targów Tekstylnych – Fast Textile podzielona została na 6 stref branżowych: Dodatki/Akcesoria, Maszyny, Tkaniny/Dzianiny, Przędza oraz Usługi. Na czas II edycji Targów Fast Textile zaplanowano również organizację Pawilonów Narodowych.

Wydarzenia Towarzyszące

Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość nieodpłatnego udziału w Forum Tekstylnym. Przygotowane zostały liczne wykłady i prelekcje poświęcone technologiom oraz specjalistycznym strategiom wykorzystywanym w przemyśle tekstylnym. To doskonała okazja do udziału w panelach dyskusyjnych oraz do wymiany doświadczeń z zakresu prowadzonych działalności.

Weź Udział!
Producenci związani z branżą tekstylną mogą zapytać o dostępność miejsc wystawienniczych, a dla odwiedzających, wstęp na Międzynarodowe Targi Tekstylne – Fast Textile jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji na stronie www.ptakexpo.com lub pod adresem e-mail: fast.textile@ptakexpo.com

OOH magazine jest partnerem targów.

KL