Marketing MIX Partner of Promotion dla Volkswagen Samochody Użytkowe

Partner of Promotion dla Volkswagen Samochody Użytkowe

0

Partner of Promotion wygrała przetarg na obsługę marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Agencja będzie odpowiedzialna za działania sponsoringowe marki oraz promocję jej ambasadorów – Zofii Klepackiej, reprezentantki Polski w windsurfingu i drużyny kolarskiej Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team.

W ramach współpracy Partner of Promotion zajmie się obsługą pełną public relations, doradztwem komunikacyjnym i strategicznym oraz prowadzeniem biura prasowego dla wszystkich obszarów sponsoringu sportowego marki. Agencja zajmie się również budowaniem wizerunku i komunikacją VW Samochody Użytkowe w kanałach social media w zakresie sponsoringu.

Volkswagen Samochody Użytkowe to marka premium w segmencie lekkich samochodów dostawczych, należąca do niemieckiego koncernu Volkswagen AG. W swoim portfolio marka posiada cztery główne modele: Caddy, Transporter, Amarok i Crafter.

Firma od lat angażuje się w rozwój i promocję polskiego sportu. Od 2013 r. jest sponsorem reprezentantki Polski w windsurfingu, Zofii Klepackiej, a od roku 2014 r. wspiera drużynę Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team.

KL