Marketing MIX Polska premiera zakrzywionego monitora BenQ dla graczy

Polska premiera zakrzywionego monitora BenQ dla graczy

0

Z myślą o miłośnikach silnych wrażeń z wyścigów samochodowych i innych symulacji, BenQ zapowiada nowy model XR3501 – zakrzywiony, ultra-panoramiczny (21:9) monitor o przekątnej 35 cali, rozdzielczości 2560×1080 i częstotliwości odświeżania 144 Hz.

Ekran jak szyba samochodu

Większe zakrzywienie ekranu sprawia, że znajdujemy się w centrum akcji, która nas otacza, a ultra panoramiczny ekran postrzegamy jak szybę samochodu. Duża rozdzielczość i duża częstotliwość odświeżania powodują, że wyraźnie, bez rozmycia, widzimy każdy szczegół obrazu. Dodatkowa, funkcja Black eQualizer dynamicznie rozjaśnia najciemniejsze partie obrazy tak, że widoczne są wszystkie szczegóły.

Trzy tryby ustawień dla gier

XR3501 ma zdefiniowane 3 tryby pracy z ustawieniami używanymi przez profesjonalnych graczy:

Game1: Car Racing Game – Wyścigi Samochodowe

Game2: First Person Shooting Game – Gry Akcji 1

Game3: First Person Shooting Game- Gry Akcji 2

Jakość obrazu i komfort pracy

Jak informuje producent, Black eQualizer (dynamiczne rozjaśnianie ciemnych partii obrazu), System SensEye®3, Flicker Free (brak migotania podświetlenia LED), Low Blue Light (zmniejszona emisja niebieskiej składowej widma) – zapewniają nie tylko najwyższą jakość obrazu ale i wysoki komfort oraz brak zmęczenia wzroku po długim graniu.

Z okazji polskiej premiery, każdy może poczuć dreszczyk emocji zasiadając za kierownicą bolidu z trzema zakrzywionymi monitorami.

Do 2 sierpnia trwają “Dni otwarte z BenQ XR3501” w warszawskim BuddaPlay – ul. Białostocka 9, codziennie od 10.00 -18.00 – wstęp bezpłatny.

Nowy model dostępny będzie w Polsce na przełomie lipca i sierpnia br. Sugerowana cena detaliczna 4200 zł. Gwarancja 36 miesięcy door-to-door.

Więcej informacji: www.BenQ.comwww.Gaming.BenQ.com

JK