Marketing MIX BIGFORMAT.tv wprowadza nowe standardy w zakresie kontroli jakości ekranów LED

BIGFORMAT.tv wprowadza nowe standardy w zakresie kontroli jakości ekranów LED

113
0

BIGFORMAT.tv jako pierwsza i jedyna na polskim rynku sieć wielkoformatowych ekranów LED wprowadziła cykliczną, systemową kontrolę jakości nośników w swojej sieci w oparciu o nowatorską aplikację Skilltelligence. Usprawniła tym samym proces monitoringu ekranów, który dotychczas był trudny i czasochłonny.

Dzięki zastosowaniu platformy działającej na urządzeniach mobilnych wykonawców w całej Polsce, we wrześniu br. przeprowadzony został ogólnopolski projekt aktualizacji i monitoringu jakości nośników należących do bazy BIGFORMAT.tv. W krótkim czasie, przy znacznie niższym budżecie w porównaniu z tradycyjnymi metodami badawczymi udało się dotrzeć i skontrolować wszystkie ekrany LED należące do sieci. Monitoring jakości ekranów firma zamierza przeprowadzać cyklicznie minimum co kwartał.

Regularna kontrola jakości wielkoformatowych ekranów LED wchodzących w skład sieci BIGFORMAT.tv jest w firmie standardem od początku jej istnienia. Jest ona niezbędna, aby utrzymać niezmienną, najwyższą jakość oferowanego obrazu na każdym z ekranów w sieci. – Weryfikacja jakości nośników była dotąd procesem czasochłonnym i wymagającym zaangażowania pracowników firmy, a dotarcie do kilkuset punktów w całym kraju w krótkim czasie było trudne i kosztowne – mówi Czarek Sochacki, Client Service Director w BIGFORMAT.tv. Rozwiązanie przyniosły technologie mobilne i ich zastosowanie w badaniach marketingowych. We wrześniu br. we współpracy z właścicielem nowatorskiej aplikacji Skilltelligence firma BIGFORMAT.tv przeprowadziła obejmujący całą Polskę projekt kontroli jakości zewnętrznych wielkoformatowych ekranów LED należących do sieci. Każdy z 630 ekranów został sfotografowany z bliska w celu potwierdzenia technicznej sprawności pikseli i z daleka w celu oceny widoczności ekranu oraz opisany parametrami takimi jak: jakość obrazu, jasność obrazu i lokalizacja. Wiarygodne i aktualne dane dotyczące każdego z ekranów automatycznie zasiliły bazę nośników BIGFORMAT.tv. – Dzięki zastosowaniu technologii mobilnych weszliśmy jako firma w nowy etap w zakresie monitoringu jakości ekranów w naszej sieci i tym samym jesteśmy duży krok przed konkurencją – dodaje Czarek Sochacki. Monitoring jakości ekranów firma BIGFORMAT.tv zamierza przeprowadzać regularnie minimum co kwartał.

www.bigformat.tv

KL