Marketing MIX Świąteczna kampania dla pracowników od Sodexo

Świąteczna kampania dla pracowników od Sodexo

143
0

Pod hasłem „Naładuj swój zespół świąteczną energią” wystartowała bożonarodzeniowa kampania kategorii Motywacja Pracowników firmy Sodexo Benefits and Rewards Services. Reklama obejmuje prasę branżową, opiniotwórczą oraz Internet, akcję wspierają również aktywności z obszaru public relations.

Sodexo Benefits and Rewards Sevices od lat zachęca pracodawców, aby Boże Narodzenie stało się dla nich jedną z wielu okazji do dodatkowej motywacji pracowników. Najczęściej wybieranymi przez działające na polskim rynku przedsiębiorstwa rozwiązaniami, są podczas tych najważniejszych w roku świąt Kupony i Karty Podarunkowe, które zapewniają zatrudnionym największą wolność wyboru finalnego prezentu.

– Sodexo od wielu lat wyzwala pozytywną energię i zbliża do siebie pracodawców i pracowników w okresie Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku do naszego Kuponu i Karty Podarunkowej przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcyjnych  rabatów, promocji i dodatkowych prezentów zarówno dla naszych Klientów, jak i dla ich pracowników. Jednak Święta to przede wszystkim czas dzielenia się i dawania, dlatego ponownie w naszej ofercie pojawiła się Karta Podarunkowa Stop Hunger. Wszystkie kluczowe elementy ujęliśmy w naszej świątecznej kampanii „Naładuj swój zespół świąteczną energią” – mówi Magdalena Słomczewska-Klimiuk, Kierownik Kategorii Motywacja Pracowników, Sodexo Benefits and Rewards Services.

Tegoroczna kampania Sodexo koncentruje się na pozytywnych emocjach, które towarzyszą świątecznej atmosferze. Jej głównym celem jest uzmysłowienie pracodawcom, że dobrą energią można i trzeba się dzielić – nie tylko z pracownikami, ale również z potrzebującymi. Dlatego Sodexo Benefits and Rewards Services promuje m.in. nową edycję limitowanej Karty Podarunkowej Stop Hunger. Z każdej transakcji zrealizowanej przez pracowników Kartą Podarunkową Stop Hunger w sieci Partnerów, Sodexo przekaże złotówkę na rzecz dofinansowania świątecznych posiłków podopiecznym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Dodatkowo dołączany do Kuponów i Kart Podarunkowych Sodexo pakiet promocji, daje zatrudnionym możliwość zrobienia udanych, świątecznych zakupów z wykorzystaniem energetyzujących rabatów. Dzięki ulepszonej stronie www.DlaCiebie.sodexo.pl oraz rozbudowanej aplikacji mobilnej Sodexo Dla Ciebie, użytkownicy Kart i Kuponów zyskują jeszcze łatwiejszy dostęp do coraz bogatszego katalogu ofert. Mogą na przykład kupować e-vouchery czy korzystać z mobilnych promocji do minus 55%.  

Za kreacje kampanii „Naładuj swój zespół świąteczną energią” w prasie i Internecie odpowiada agencja Peppermint, media plan opracował dom mediowy Mindshare, natomiast działania public relations realizuje Agencja ConTrust Communication.