Marketing MIX Imprero dołącza do grona członków Stowarzyszenia Branży Eventowej

Imprero dołącza do grona członków Stowarzyszenia Branży Eventowej

98
0

Firma Imprero dołączyła do grupy podwykonawców w gronie członków Stowarzyszenia Branży Eventowej. To już dwunasta firma, która w tym roku wstąpiła w szeregi SBE.  

Firma Imprero oferuje unikalne, multimedialne atrakcje eventowe, odpowiednie na każdego typu wydarzenie. Firma w szczególny sposób specjalizuje się w nietypowych rozwiązaniach, które pozwalają na profesjonalne i ciekawe łączenie nowoczesnej technologii i ludzkich emocji.

W ofercie firmy znajdują się obecnie trzy główne atrakcje eventowe. Pierwszą jest muzyczna wideobudka Dance Heads, oferująca możliwość tworzenia zabawnych muzycznych wideoklipów z własnym udziałem. Z proponowanego już od dwóch lat rozwiązania skorzystało do tej pory tysiące uczestników różnych, obsługiwanych przez firmę Imprero eventów. Drugą oferowaną atrakcją jest najnowocześniejsza fotobudka wykorzystująca technologię rozszerzonej rzeczywistości – Fot.On. To zupełnie nowy etap zabawy z fotobudką – nowoczesny wygląd, bogactwo funkcji, nowe technologie. Trzecie rozwiązanie w portfolio firmy to cyfrowa ściana graffiti Graffit.X. To duży multimedialny ekran, po którym można malować cyfrowymi sprayami, bawiąc się w artystę, domalowując coś śmiesznego do własnych zdjęć robionych na miejscu przez fotografa lub tworzyć nowy wizerunek produktu wyświetlanego na ekranie. To atrakcja, która cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem gości eventów.

Imprero jest dwunastą firmą, która w tym roku dołączyła do Stowarzyszenia Branży Eventowej. Od początku 2015 roku do chwili obecnej do SBE wstąpiły także: Rival Group, Expo Arena, Blue Cactus, Centrum Eventowe SPACE, Teatr Kamienica, Hotel Lamberton, Grupa Taneczna ATELIE, Colors of Design, IMS events, Hotel Warszawianka oraz Hotel Mikołajki Resort & SPA.

www.sbe.org.pl 

KL