Marketing MIX II edycja katalogu OOH event!

II edycja katalogu OOH event!

106
0

Katalog „OOH event!” swoją pierwszą edycję miał podczas Festiwalu Marketingu, który zmienia się i rośnie w siłę. Tegoroczna edycja to nie tylko rekordowa ilość 200 wystawców, w tym 50 debiutantów, ale także największa dotychczas liczba zarejestrowanych zwiedzających.

Po raz pierwszy w gronie wystawców Festiwalu pojawiły się także firmy i organizacje z branży eventowej oferujące m.in. przestrzeń na organizację eventów, usługi czy też sprzęt, które idealnie uzupełniają ofertę producentów i importerów z branży reklamowej. Dodatkowo patronat nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie Branży Eventowej i portal Meeting Planer.pl.

Naturalnym krokiem było zatem powołanie trzeciego, uzupełniającego katalogu „OOH event!”, poświęconego temu nowemu segmentowi naszej imprezy. Razem z katalogiem branży upominków reklamowych i katalogiem dostawców mediów i maszyn wydawanym przez OOH magazine tworzą kompletną ofertę skierowaną dla całej branży reklamowej.

Teraz w Wasze ręce oddajemy drugą edycję katalogu. Katalog jest dedykowany pracownikom agencji eventowych, reklamowych, PR i działów marketingu.

Zobacz najnowszą odsłonę katalogu TUTAJ

Pierwszą edycję „OOH event!” można zobaczyć TUTAJ

OOH magazine jest patronem medialnym Evential Forum. Na swoim stoisku będzie promować FestiwalMarketingu.pl, wyszukiwarkę giftsonline.pl oraz katalog OOH event!. Więcej o evencie TUTAJ.

KL