Marketing MIX Magdalena Hayder w zespole Procontent Communication

Magdalena Hayder w zespole Procontent Communication

97
0

Do zespołu Procontent Communication dołączyła Magdalena Hayder, która posiada wieloletnie doświadczenie w pracy PR-owca. W agencji Procontent Communication objęła stanowisko konsultanta i zajmie się koordynacją projektów dla firm z sektora budowlanego i automotive.

Magdalena Hayder posiada ponad 16-letnie doświadczenie w pracy w mediach i agencjach PR. Specjalizuje się w działaniach z zakresu Brand PR oraz media relations. Ma doświadczenie w kreowaniu i organizowaniu działań promocyjnych w mediach elektronicznych, w Internecie i social media. Organizowała również konferencje i wydarzenia specjalne.

W ostatnich latach Magda zajmowała się realizacją działań PR dla francuskiego koncernu Louis Vuitton Moët Hennessy (LVMH), w tym w tym dla marek: Moët & Chandon, Veuve Clicquot Ponsardin,  oraz Belvedere Vodka, a także Żywiec Zdrój, Komandor, . W agencji Public Relations ComPress S.A. opracowywała strategie PR i realizowała projekty dla tak znanych marek jak: Jack Daniel’s Tennessee Whiskey (Brown Forman), 4F i Centrum Praw Kobiet. Posiada również wieloletnie doświadczenie dziennikarskie.

Więcej informacji o agencji:  www.procontent.pl

JK