Logo

Event MIX

Events Solutions Forum – gratka dla branży MICE

Branża MICE (Meetings, Incentive, Conferences, Exhibitions) doczekała się imprezy z prawdziwego zdarzenia. W dniach 16-18 lutego 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie pod Warszawą odbędzie się pierwsza edycja EVENTS SOLUTIONS Forum.

Forum będzie okazją do integracji i czerpania inspiracji dla organizatorów eventów. W ciągu trzech dni swoją ofertę zaprezentują firmy dostarczające produkty, technologie i usługi dla branży eventowej. Events Solutions Forum to pierwsze wydarzenie o tak szerokim zasięgu tematycznym skupione na branży MICE i zrzeszające środowisko organizatorów eventów.

Biorąc pod uwagę tempo rozwoju branży MICE przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę spotkań i warsztatów tematycznych. Szkolenia poprowadzą między innymi Mateusz Grzesiak, który przedstawi „20 sposobów na generowanie kreatywnych pomysłów”, a Jerzy Owsiak udzieli porad dotyczących organizowania dużych eventów. Udział w nich pomoże Państwu w planowaniu działań zmierzających do rozwoju danego sektora działań eventowych. 

Głównym partnerem merytorycznym wydarzenia jest Meeting Planner – innowacyjny portal dedykowany przedstawicielom branży spotkań (MICE).

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie jest największym tego typu obiektem w Europie Środkowej. Nowoczesne hale z pionierskim systemem wystawienniczym oraz doskonała lokalizacja sprzyjają organizacji targów i wydarzeń na światowym poziomie.

„OOH magazine” bierze udział w Forum i zaprasza na swoje stoisko B27, gdzie będzie promować m.in. swój Festiwal Marketingu, wyszukiwarkę www.giftsonline.pl oraz trzecią edycję katalogu OOH event!

Drugie wydanie katalogu TUTAJ

Więcej informacji na temat Events Solutions Forum 2016 oraz program imprezy dostępne są: TUTAJ

JK