Logo

Event MIX

Katalog OOH event na Forum Evential

14 stycznia br. w Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska odbyło się Forum Branży Eventowej. Wystąpienia z zakresu HR, strategii marki, marketingu i organizacji wydarzeń zaprezentowali branżowi eksperci, a w panelach dyskusyjnych udział wzięło dwudziestu czterech cenionych profesjonalistów. Dużym powodzeniem cieszyły się też sesje networkingowe.

W Forum udział wzięło udział wg. danych organizatora 1004 uczestników. W Strefie Dostawców na 86 stoiskach pokazało się 97 firm. Jedną z nich był OOH magazine, partner Forum Evential, który podczas wydarzenia zaprezentował drugą edycję katalogu „OOH event!”.

Katalog „OOH event!” zadebiutował podczas FestiwaluMarketingu.pl, kiedy to po raz pierwszy w gronie wystawców Festiwalu pojawiły się także firmy i organizacje z branży eventowej oferujące m.in. przestrzeń na organizację eventów, usługi czy też sprzęt, które idealnie uzupełniają ofertę producentów i importerów z branży reklamowej. Naturalnym krokiem było zatem powołanie katalogu „OOH event!”, poświęconego temu nowemu segmentowi. Razem z katalogiem branży upominków reklamowych i katalogiem dostawców mediów i maszyn wydawanym przez OOH magazine tworzą kompletną ofertę skierowaną dla całej branży reklamowej.

[galeria=”1″]

Trzecia edycja katalogu „OOH event!” będzie miała swoją premierę podczas Events Solutions Forum, 16 lutego br. Zobacz katalog TUTAJ

Partnerami stoiska OOH event! podczas Forum byli dostawcy:

– confetti i wentylatory LED – www.confettisystem.pl
– długopisy reklamowe – EXPEN www.expen.pl
– torby bawełniane – ALLBAG www.allbag.pl
– słodycze reklamowe – COOKIE www.cookie.com.pl
– smycze na Forum Evential – GRADO www.grado.net.pl
– meble – Fiesta Catering, www.fiesta.com.pl

Współpracowaliśmy także z Agencją Hostess M-Duo www.m-duo.pl

KL