Event MIX Katalog OOH event na Forum Evential

Katalog OOH event na Forum Evential

0

14 stycznia br. w Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska odbyło się Forum Branży Eventowej. Wystąpienia z zakresu HR, strategii marki, marketingu i organizacji wydarzeń zaprezentowali branżowi eksperci, a w panelach dyskusyjnych udział wzięło dwudziestu czterech cenionych profesjonalistów. Dużym powodzeniem cieszyły się też sesje networkingowe.

W Forum udział wzięło udział wg. danych organizatora 1004 uczestników. W Strefie Dostawców na 86 stoiskach pokazało się 97 firm. Jedną z nich był OOH magazine, partner Forum Evential, który podczas wydarzenia zaprezentował drugą edycję katalogu „OOH event!”.

Katalog „OOH event!” zadebiutował podczas FestiwaluMarketingu.pl, kiedy to po raz pierwszy w gronie wystawców Festiwalu pojawiły się także firmy i organizacje z branży eventowej oferujące m.in. przestrzeń na organizację eventów, usługi czy też sprzęt, które idealnie uzupełniają ofertę producentów i importerów z branży reklamowej. Naturalnym krokiem było zatem powołanie katalogu „OOH event!”, poświęconego temu nowemu segmentowi. Razem z katalogiem branży upominków reklamowych i katalogiem dostawców mediów i maszyn wydawanym przez OOH magazine tworzą kompletną ofertę skierowaną dla całej branży reklamowej.

Trzecia edycja katalogu „OOH event!” będzie miała swoją premierę podczas Events Solutions Forum, 16 lutego br. Zobacz katalog TUTAJ

Partnerami stoiska OOH event! podczas Forum byli dostawcy:

– confetti i wentylatory LED – www.confettisystem.pl
– długopisy reklamowe – EXPEN www.expen.pl
– torby bawełniane – ALLBAG www.allbag.pl
– słodycze reklamowe – COOKIE www.cookie.com.pl
– smycze na Forum Evential – GRADO www.grado.net.pl
– meble – Fiesta Catering, www.fiesta.com.pl

Współpracowaliśmy także z Agencją Hostess M-Duo www.m-duo.pl

KL