Logo

Event MIX

FIESTA Catering wprowadza nowoczesne podświetlenia

Nowy rok stał się doskonałą okazją do wprowadzenia nowych, istotnych zmian w wyglądzie bufetów i stołów podczas realizacji usług cateringowych przez FIESTA Catering. Światło LED tworzy zupełnie nowy, niepowtarzalny design.

FIESTA Catering, świadczy kompleksową usługę cateringowa na eventy, konferencje oraz uroczyste kolacje. Wieloletnie doświadczenie i wiedza o branży eventowej, wpłynęły na decyzję o wprowadzeniu z początkiem roku zupełnie nowych rozwiązań w obszarze estetyki i wyglądu bufetu, polegające na wykorzystaniu efektów świetlnych.

[galeria=”1″] 

Nowa linia oświetlenia LED, została przygotowana na specjalne zamówienie FIESTA Catering w jednej z duńskich firm. Jest to produkt bardzo oszczędny w formie i zużyciu energii. Źródło emisji światła zajmuje stosunkowo mało miejsca a jednocześnie bardzo podnosi aspekt wizualny przestrzeni cateringowej. Koordynator usługi podczas trwania eventu, może dowolnie moderować kolorem i natężeniem oświetlenia w zależności od potrzeb.   

Efektem zastosowania tego typu podświetleń, jest atrakcyjny i nowatorski sposób ekspozycji menu na bufecie oraz większa elegancja i nowoczesność w wyglądzie okrągłych stołów zasiadanych i stolików koktajlowych, szczególnie podczas wieczornych eventów. Dekoracje, stają się wówczas integralną częścią oświetlenia całej sali i zdecydowanie podkreślają charakter wizualny imprezy. 

www.fiesta.com.pl

JK