Event MIX Tea Masters Cup w EXPO Kraków

Tea Masters Cup w EXPO Kraków

0

Podczas targów Tea & Coffee World Cup 2016 po raz pierwszy będziemy gościć wyjątkowe wydarzenie – Tea Masters Cup Poland! Międzynarodowe zawody Tea Masters Cup™ (TMC) to jedyna taka okazja do spotkania mistrzów i znawców herbaty! 

Międzynarodowe targi Tea & Coffee World Cup 2016 (10-12 maja 2016, EXPO Kraków) mają za zadanie przedstawić najnowsze trendy branży kawowej i herbacianej. W tym roku, po raz pierwszy w Krakowie, odwiedzający będą mieć możliwość uczestnictwa w wybranych panelach bogatego – i co ważne – bezpłatnego programu edukacyjnego, który zawierać będzie liczne interaktywne warsztaty oraz prelekcje.

W programie wydarzeń towarzyszących znajdują się między innymi:
– zawody Tea Masters Cup,
– degustacja kawy,
– parzenie i mieszanie herbaty,
– degustacje herbaty najwyższej jakości, 
– degustacje kawy z ekologicznych upraw,
– warsztaty z optymalizacji e-marketingu,
– zajęcia dotyczące trendów w branży herbacianej,
– aukcja charytatywna.

Międzynarodowe zawody Tea Masters Cup zgromadzą profesjonalnych mistrzów z branży herbacianej w dniach 10-12 maja 2016 roku, aby zademonstrować ich umiejętności. Zawody odbędą się w ramach targów Tea & Coffee World Cup 2016 w EXPO Kraków.

Tea Masters Cup składają się z trzech kategorii: przygotowywanie herbaty, idealne mieszanie herbat oraz degustacja herbaty.

Podczas przygotowywania herbaty zawodnicy będą mieć 15 minut na zademonstrowanie swoich umiejętności w tej dziedzinie, poprzez parzenie oraz prezentację dwóch napojów: herbaty z zestawu próbek wysoce wyselekcjonowanych przez komitet organizujący zawody oraz herbatę mistrza – herbatę zaparzoną według sekretnej receptury uczestnika. W kategorii dotyczącej mieszania herbaty uczestnicy będą demonstrować umiejętności prezentowania herbaty w połączeniu z pasującymi do nich przekąskami. Degustacja herbaty pozwoli zaprezentować umiejętności w zakresie degustacji herbaty poprzez identyfikowanie próbek napojów z szerokiej gamy herbat.
Najlepszy zawodnik w każdej kategorii będzie rywalizował z finalistami z innych krajów podczas międzynarodowych finałów zmagań o tytuł Mistrza Świata Tea Masters Cup w czerwcu 2016 roku.

Wstęp na Tea & Coffee Word Cup kosztuje 10 euro lub 40 PLN dla całej branży kawowo-herbacianej oraz przedstawicieli pokrewnych i związanych z nią branż. Płatności można dokonać jedynie gotówką przy kasie w EXPO Kraków. Rejestracja na wydarzenia towarzyszące będzie dostępna również na miejscu. Zarejestrowani odwiedzający mają prawo uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach i zajęciach w cenie biletu wstępu. O udziale w warsztatach decyduje kolejność rejestracji, ilość miejsc jest ograniczona. O uruchomieniu rejestracji online będziemy informować w kolejnych komunikatach.

Rejestracja online trwa do 26 kwietnia: REJESTRACJA

Więcej informacji na stronie organizatora: www.teamasterscup.com

 

JK