Marketing MIX Warszawskie biuro Adform rozszerza działalność o nowe rynki

Warszawskie biuro Adform rozszerza działalność o nowe rynki

8
0

Firma Adform – dostawca cyfrowych rozwiązań reklamowych, w tym kompleksowych rozwiązań Programmatic – z początkiem kwietnia oficjalnie otworzył swoje pierwsze biuro w Turcji.

Oddział w Stambule będzie podlegał warszawskiej centrali odpowiedzialnej za działania w całym regionie CEE. Krok ten otwiera obecnym i przyszłym klientom firmy drogę do zdobywania rynków na Bliskim Wschodzie, coraz popularniejszego kierunku rozwoju polskich firm. CemEroglu, wcześniej zarządzający siecią reklamową ReklamStore, będzie odpowiadał za jakość obsługi w tureckiej centrali oraz za rozwój sprzedaży Adform na obszarze Turcji i Bliskiego Wschodu.

Turcja to rynek o ogromnym potencjale, zarówno dla naszych klientów, jak i dla Adform.Nadszedł najwyższy czas, aby po długiej współpracy pośredniej, rozpocząć działania bezpośrednie. Dzięki zatrudnieniu tak doświadczonego menadżera, jak CemEroglu, liczymy na doskonałe efekty na tym rynku, jak również szybki wzrost sprzedaży oraz pozyskanie kluczowych klientów z regionu–komentuje Bartosz Malinowski, dyrektor handlowy regionu CEEMEA.

www.adform.pl

KL