Marketing MIX Katarzyna Pudłowska nową Dyrektor zarządzającą SBE

Katarzyna Pudłowska nową Dyrektor zarządzającą SBE

51
0

Z początkiem kwietnia br. Katarzyna Pudłowska objęła stanowisko dyrektor zarządzającej Stowarzyszenia Branży Eventowej. Pełniąc tę funkcję odpowiada za organizację bieżącej działalności Stowarzyszenia, w ścisłej współpracy z zarządem SBE, a także realizację zadań zawartych w statucie SBE, w tym koordynację sztandarowych projektów. Na stanowisku zastąpiła Dorotę Zdanowską, która zakończyła współpracę ze Stowarzyszeniem Branży Eventowej.

Katarzyna Pudłowska ze Stowarzyszeniem Branży Eventowej związana jest od listopada 2014 roku. Pełniąc funkcję asystentki dyrektor zarządzającej odpowiadała za bieżącą realizację celów statutowych SBE, współpracę z dotychczasowymi i nowymi członkami Stowarzyszenia, a także realizację projektów edukacyjnych, integracyjnych, charytatywnych i wielu innych. Posiadając niezbędne doświadczenie i kompetencje, decyzją zarządu SBE objęła funkcję dyrektor zarządzającej Stowarzyszenia po rozstaniu z SBE dotychczasowej dyrektor – Doroty Zdanowskiej. Katarzyna Pudłowska od początku swojej działalności w SBE zaangażowana była w realizację takich projektów, jak: konferencja Event Biznes, udział SBE w Meetings Week Poland, działalność Studium Event Management przy Wydziale Zarządzania UW, Elfy SBE i wiele innych.

To dla mnie duży zaszczyt, a zarazem wyzwanie. W SBE pracuję od listopada 2014 roku i od początku jestem zaangażowana w praktycznie wszystkie aspekty działalności Stowarzyszenia. Realizujemy wiele działań cyklicznych, mamy również dużo nowych planów i wyzwań, mam więc nadzieję, że mój wkład w ich realizację przyniesie korzyść zarówno samemu Stowarzyszeniu, jego członkom, jak i całemu polskiemu rynkowi eventowemu, na rzecz którego działamy – powiedziała Katarzyna Pudłowska, nowa dyrektor zarządzająca Stowarzyszenia Branży Eventowej.

Katarzyna Pudłowska jest absolwentką Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej. Doświadczenie prawnicze zdobywała w wydawnictwach prawniczych, redagując specjalistyczne teksty. Z branżą eventową związana jest od stycznia 2014 roku, kiedy rozpoczęła współpracę z Agencją Power. W Stowarzyszeniu Branży Eventowej od listopada 2014 roku. Prywatnie uwielbia gotować i podróżować, by poznawać smaki świata. Zimą najchętniej uprawia snowboard w Tatrach.

– Stowarzyszenie Branży Eventowej realizuje wiele działań statutowych, obejmujących takie obszary jak edukacja, integracja i popularyzacja polskiej branży eventowej. W portfolio realizowanych przez nas projektów są działania z udziałem środowisk akademickich, konferencje, spotkania, wydarzenia o charakterze charytatywnym i wiele innych. Do sprawnej realizacji tych aktywności niezbędna jest osoba, która w sposób kompetentny będzie zarządzać i koordynować bieżącą działalnością. Z pełnym przekonaniem Zarząd powierzył tę funkcję Katarzynie Pudłowskiej, która doskonale sprawdziła się we współpracy przy wszystkich realizowanych przez nas dotychczas projektach – powiedziała Marta Dunin-Michałowska, prezes zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej.

Funkcję asystentki dyrektor zarządzającej objęła w tym samym czasie Katarzyna Szymańska.

sbe.org.pl

KL