Event MIX Nowy dyrektor operacyjny w warszawskim Marriocie

Nowy dyrektor operacyjny w warszawskim Marriocie

0

Arno Mos obiął nowo utworzone stanowisko dyrektora operacyjnego warszawskiego hotelu Marriott. 

Arno Mos jest obywatelem Holandii z ponad 25-letnim doświadczeniem w gastronomii i hotelarstwie. Jego kariera rozpoczęła się w 1992 od naprzemiennie zajmowanych pozycji chef`a de partie oraz sous chef`a, w restauracjach i hotelach na terenie Holandii, Szwajcarii, Grecji, Republiki Południowej Afryki oraz Wielkiej Brytanii. Od 1998 roku związany jest z siecią Marriott International, gdzie pracował w takich obiektach jak: Marble Arch Marriott w Londynie, Marriott w Amsterdamie oraz Renaissance w Zurychu, w którym w 2003 roku objał funkcję szefa kuchni. 

Jego wyjątkowe zaangażowanie przyczyniło się do awansu ze stanowiska szefa kuchni w hotelach Marriott w Gandawie i Amsterdamie, które piastował w latach 2005-2011, na pozycję dyrektora ds. gastronomii w niemieckim Heidelbergu. Przed objęciem funkcji w Warszawie zajmował stanowisko dyrektora operacyjnego w hotelu Marriott w Stuttagrdzie, gdzie wspólnie z żoną spędził ostatnie 2,5 roku. 
Arno Mos bedzie odpowiedzialny za wszystkie działy operacyjne, gdzie będzie mógł wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie oraz wiedzę z zakresu obsługi i podnoszenia satysfakcji gościa. 
Prywatnie jest miłośnikiem windsurfingu, książek i podróży.

Źródło: MeetingPlanner.pl

JK