Marketing MIX Appetita na III Mistrzostwach Polski w Licheniu

Appetita na III Mistrzostwach Polski w Licheniu

0

Marka Appetita po raz kolejny została partnerem wyjątkowego wydarzenia w branży kulinarnej. III Mistrzostwa Polski w Potrawach i Kawiorze z jesiotra, które w dniach 10-12 marca odbędą się Licheniu, zgromadzą ogólnopolskie autorytety sztuki kulinarnej oraz wielu znakomitych kucharzy, którzy przygotowywać będą oryginalne dania z jesiotra. W jury konkursu zasiądzie ambasador marki Appetita – Adam Chrząstowski.

Trzecia edycja Mistrzostw Polski w Potrawach i Kawiorze z jesiotra odbędzie się w najbliższy weekend w Hotelu Atut w Licheniu. Wydarzenie stanowi doskonałą okazję do tego, by przybliżyć tajniki przygotowywania wykwintnych dań z jesiotra i kawioru, nowe techniki i trendy kulinarne.

Wydarzenie ma formułę kulinarnej rywalizacji drużyn złożonych ze znakomitych kucharzy. Przygotowane przez nich potrawy konkursowe oceniać będzie profesjonalne jury. W znamienitym gronie jurorów znalazł się ambasador marki Appetita – Adam Chrząstowski. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Ewa Wachowicz, która obejmie przewodnictwo w obradach Jury VIP.

Jurorzy ocenią nie tylko smak dań, lecz także oryginalność kompozycji, ich prezentację oraz serwis.

W przygotowywaniu menu degustacyjnego drużynom pomoże marka Appetita. Zioła i przyprawy będą towarzyszyć kucharzom podczas wszystkich konkurencji. Appetita już po raz kolejny partneruje Mistrzostwom Polski w Potrawach i Kawiorze z jesiotra w Licheniu. Poprzez uczestnictwo w ogólnopolskich wydarzeniach kulinarnych z udziałem profesjonalistów, marka promuje aromatyczne zioła i przyprawy z portfolio oraz wzmacnia swój ekspercki wizerunek kreatora trendów w dziedzinie kulinariów.

Wszyscy miłośnicy kulinariów będą moli ogladać kulinarne zmagania od godz. 8.30 do 15.00 w Sali Kongresowej (poziom -1). Wstęp bezpłatny.

MW