Marketing MIX Personalizowana okładka OOH magazine na Packaging Innovations

Personalizowana okładka OOH magazine na Packaging Innovations

0

„Co mówi twoje opakowanie?” – Etykiety.pl Etigraf na okładce OOH magazine.                                                                                                                  

Jak co roku kwietniowe wydanie OOH magazine jest poświęcone tematyce opakowań & etykiet. Z tym numerem udajemy się na targi Packaging Innovations w Warszawie, by śledzić innowacje i trendy w branży opakowaniowej. Specjalnie na to wydarzenie przygotowany został Raport Opakowania & Etykiety. To kompendium wiedzy na temat nowych tendencji na rynku, Wraz z ekspertami szukamy odpowiedzi na pytanie, jakie nowe wyzwania komunikacyjne i rynkowe stoją przed opakowaniami?

Jednym z nich jest drukarnia Etykiety.pl Etigraf, organizator konferencji Label Innovations – „Co mówi twoje opakowanie?”, która odbędzie się 4 kwietnia br. w ramach wydarzeń towarzyszących 9. edycji targów Packaging Innovations. Prelekcje i eksperckie wykłady adresowane będą do właścicieli małych i średnich firm, samodzielnie zarządzających własnymi markami, brand managerów, product managerów, pracowników działów marketingu, jak i do szefów sprzedaży i zakupów.

Z tej okazji, na specjalne zamówienie drukarni została wykonana spersonalizowana okładka kwartalnika OOH magazine, na której pojawili się przedstawiciele firmy Etykiety.pl Etigraf.

OOH magazine jest patronem medialnym targów i konferencji Label Innovations.

Podgląd najnowszego numeru OOH magazine: ZOBACZ TUTAJ, o prenumeratę można pytać pod adresem: prenumerata@oohmagazine.pl

www.labelinnovations.pl

www.packaginginnovations.pl

JK