Marketing MIX ATLAS sponsorem transmisji Pucharu Świata w Planicy

ATLAS sponsorem transmisji Pucharu Świata w Planicy

0

Zbliżający się weekend będzie zwieńczeniem kilkumiesięcznych zmagań skoczków narciarskich. Niemal do ostatniego skoku czekać będziemy na najlepszego w tym sezonie zawodnika. Mijający sezon był znakomity w wykonaniu reprezentantów Polski. Wielokrotnie stawali oni na stopniach podium zarówno indywidualnie, jak i drużynowo, a dzięki rekordowym osiągnięciom wpisali się na stałe do historii polskiego sportu.

O tym kto zwycięży w całym cyklu i zdobędzie Kryształową Kulę dowiemy się dzięki firmie Atlas, która została sponsorem transmisji z konkursów indywidualnych podczas zawodów Pucharu Świata w Planicy.

Kończący się sezon skoków narciarskich do ostatniego konkursu dostarcza kibicom niesamowitych sportowych emocji. Ich źródłem jest nie tylko Kamil Stoch, którego głównym sponsorem od 2015 r. jest firma Atlas, ale również inni polscy skoczkowie. Rekordowej długości loty, zwycięstwa indywidualne i drużynowe oraz systematyczna obecność na podium to dla fanów tej zimowej dyscypliny prawdziwe powody do radości!

– Dostarczając najwyższej jakości produkty chemii budowlanej i wspierając najlepszego polskiego skoczka narciarskiego – Kamila Stocha – pokazujemy jak ważny dla marki ATLAS jest mistrzowski poziom. Sponsoring transmisji zawodów to, obok prowadzonych przez firmę Atlas działań, dowód na to, że aktywne wsparcie to nie tylko logotyp na kasku zawodnika. A takiego wsparcia w tym sezonie nie brakowało i warto przypomnieć choćby akcję #MazurekDlaKamila, gdy specjalnie dla naszego najlepszego skoczka nagraliśmy hymn po zwycięstwie w Lillehamer, czy zmagania Mistrz Jest w Każdym z Nas, w których Kamil Stoch i fachowiec ATLAS Przemek Dynak zamienili się rolamimówi Jacek Bik, kierownik komunikacji w Atlas.

Transmisja na żywo z zawodów Pucharu Świata w Planicy na antenie TVP1 w najbliższy piątek, 24.03 od godz. 15.00 i w niedzielę, 26.03 od godz.11.00. Na relację z tego wydarzenia zaprasza Atlas – lider rynku chemii budowlanej w Polsce.

MW