Marketing MIX Awanse w Szeri Szeri

Awanse w Szeri Szeri

0

W związku z dynamicznym rozwojem agencja Szeri Szeri należąca do grupy AdNext utworzyła dwa nowe zespoły. Na ich czele stanęli Anna Pająk, która objęła stanowisko Head of Client Service oraz Maciej Trojanowicz jako Head of Strategy.

Rozbudowa struktury Szeri Szeri (grupa AdNext) specjalizującej się w influencer marketingu wynika z realizacji przez nią coraz bardziej kompleksowych kampanii z udziałem influencerów i blogerów oraz potrzeby rozwoju kompetencji agencji. Anna Pająk i Maciej Trojnarowicz pod kierownictwem Dyrektora Zarządzającego Mateusza Krogulca mają zapewnić optymalną obsługę projektów w zakresie reklamy i współpracy z twórcami treści na blogach, YouTube, serwisie DDOB.com (teen marketing), Instagramie, Facebooku oraz Snapchacie.

Anna Pająk jako Head of Client Service będzie nadzorować przebieg wszystkich kampanii realizowanych przez agencję oraz wytyczać nowe standardy obsługi klientów. Pokieruje kilkuosobowym zespołem specjalistów z zakresu influencer marketingu i mediów społecznościowych. Pająk związana jest z Szeri Szeri (grupa AdNext) od dwóch lat, pracowała przy realizacji projektów dla takich klientów jak: Dom Development, Tchibo, Allegro i TP LINK. Doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach 24/7 Communication i Concept Interactive. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim i administracji na tej samej uczelni. W wolnych chwilach opiekuje się kotami i ogląda ekranizacje komiksów.

Maciej Trojanowicz na stanowisku Head of Strategy zadba o rozwój oferty współpracy agencji z twórcami o innowacyjne rozwiązania odpowiadające stale zmieniającym się nowych mediom. Stanie także na czele zespołu przygotowującego propozycje kampanii dla klientów. W Szeri Szeri (grupa AdNext) pracuje od trzech lat, do tej pory odpowiadał za procesy kreatywno-strategiczne. Wcześniej Trojanowicz znany jako „Troyann” pracował w agencji interaktywnej Vacaloca i grupie Media Regionalne (obecnie Polska Press Grupa). Po pracy rozwija własne blogi i kanały na YouTube (troyann.pl oraz wixmag.pl). Jest wielbicielem dobrego kina i muzyki na żywo oraz gry na konsoli.

MW