Trade marketing Opakowania szklane Verallia Polska na targach Packaging Innovations

Opakowania szklane Verallia Polska na targach Packaging Innovations

0

Verallia Polska – będąca częścią francuskiej grupy Verallia – przedstawi uznaną na światowym rynku ofertę na międzynarodowych targach opakowań w Warszawie.

Verallia Polska świadczy usługi z zakresu zdobienia szkła, głównie butelek za pomocą  sitodruku, satynowania, lakierowania oraz hot stampingu.  Poza procesem zdobienia oferuje czynny udział w procesie projektowania i przygotowywania partii próbnych do prezentacji, oceny i wyceny.

Grupa Verallia posiadając huty na całym świecie jest trzecim co do wielkości producentem opakowań szklanych na świecie, ma w swoim portfolio szeroką gamę słoików oraz wysokojakościowych butelek do alkoholi, soków oraz syropów spożywczych.

– Specyfiką działań naszej firmy jest wysoka elastyczność, profesjonalna obsługa oraz jakość wykonywanych usług. Paletę naszych rozwiązań będzie można zobaczyć w trakcie kwietniowych targów w Warszawie, m.in. ekskluzywną linię butelek SELECTIVE LINE – mówi Agata Tchorzewska, Kierownik Działu Rozwoju Produktów Verallia Polska.

[galeria=”1″]

Firma zaprasza na targach Packaging Innovations w EXPO XXI Warszawa do odwiedzenia swojego stoiska A5.

OOH magazine jest patronem medialnym wydarzenia.

www.verallia.pl

www.packaginginnovations.pl

JK