Trade marketing Puszki reklamowe firmy Cursor na Packaging Innovations

Puszki reklamowe firmy Cursor na Packaging Innovations

0

Swoją ofertę na targach Packaging Innovations zaprezentuje firma Cursor zajmująca się produkcją, importem oraz logistyką puszek reklamowych, tworzonych na indywidualne zamówienia klientów.

– Nasze opakowania doskonale wspierają wizerunek marek, dla których pracujemy. Działamy w modelu end2end – od koncepcji i stworzenia rozwiązania przez produkcję prototypów i docelowych produktów aż po ich dystrybucję do lokalizacji naszych odbiorców na całym świecie – mówi Tomasz Bartold, dyrektor zarządzający działem e-procurement w Cursor.

Wykorzystując ponad 16-letnie doświadczenie Cursor chętnie dzieli się wiedzą i oferuje klientom doradztwo w zakresie optymalizacji łańcucha dostaw związanych z wykorzystaniem metalowych opakowań reklamowych. Spółka realizuje nawet najbardziej nietypowe zamówienia, dostosowując produkty do możliwości i potrzeb klientów. W oparciu o know-how tworzy rozwiązania szyte na miarę, znacząco optymalizując całkowite koszty związane z implementacją nowych rozwiązań i opakowań.

– Oferujemy kreatywne rozwiązania przekładające się na wzrost sprzedaży produktów klientów. Nasze rozwiązania umożliwiają pełną analitykę danych pozyskanych w trakcie realizowanych przez nas procesów  – dodaje Tomasz Bartold.

Cursor zarządza jednymi z największych w Polsce centrami logistycznymi dedykowanymi obsłudze materiałów marketingowych. Do grona klientów spółki należy kilkaset marek z branży FMCG (herbaty, kawy, słodycze), alkoholi, farmacji oraz reklamy. Producent obsługuje firmy o każdej skali działania – od globalnych koncernów po małe i średnie przedsiębiorstwa.

W trakcie targów Packaging Innovations 2017 w EXPO XXI Warszawa firma Cursor zaprasza na stoisko B25.

OOH magazine jest patronem medialnym wydarzenia.

www.tinbox.cursor.pl

www.packaginginnovations.pl

JK