Marketing MIX System CRM Vision – nowością na targach FestiwalMarketingu.pl

System CRM Vision – nowością na targach FestiwalMarketingu.pl

15
0

W tym roku do grona wystawców dołączyła firma YourVision – IT Solutions sp. z o.o. z Gdańska – producent nowoczesnego systemu CRM Vision.  

System CRM Vision to bezpieczne oprogramowanie online dla małych i średnich firm. Przyspiesza codzienną pracę, usprawnia dostęp do informacji oraz kontrolę prowadzonych działań. System pozwala na kompleksową obsługę klienta – od momentu pierwszego nawiązanego kontaktu, poprzez przygotowanie oferty, utworzenie zamówienia aż po wystawienie faktury. Wszystkie informacje dotyczące wysłanych wiadomości, odbytych rozmów, przesłanych  dokumentów  znajdziemy w jednym miejscu. Dostęp do nich jest możliwy z dowolnej lokalizacji poprzez urządzenia takie jak smartfon, tablet, laptop lub komputer stacjonarny. Dzięki temu ważne informacje mamy zawsze pod ręką. CRM Vision pozwala na usprawnienie następujących obszarów działalności firmy:

  • Kontakty – wygodne grupowanie i wyszukiwanie, historia i plan działań z Klientem
  • Zadania – plan dnia, współdzielone kalendarze oraz automatyczne przypomnienia email i SMS
  • Projekty – praktyczny podział na etapy, budżetowanie i pełna dokumentacja
  • Finanse – generowanie ofert, zamówień, faktur oraz ich szybka wysyłka mailem
  • Magazyn – czytelna kontrola stanów magazynowych, przejrzyste raporty
  • Pliki – nieograniczona pojemność wirtualnego dysku
  • Telefon i SMS – informacje o kliencie i notatki podczas rozmowy, powiadomienia SMS

– Wśród naszych klientów duży procent stanowią firmy marketingowe i reklamowe. Zebraliśmy w branży wiele doświadczeń i wiemy jak dostosować system do potrzeb takich firm stąd nasza obecność na targach – wyjaśnia Artur Chełmecki, prezes Zarządu YourVision – IT Solutions sp. z o.o.

Firma zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska A10 oraz do zapoznania się z pełnymi możliwościami systemu na stronie www.crmvision.pl

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku. Tegoroczna odsłona targów po raz kolejny zajmie aż dwie hale warszawskiego centrum wystawienniczego. Dwukrotne zwiększenie powierzchni targów jest naturalną konsekwencją rozwoju imprezy, która ciągle notuje dynamiczny wzrost.

JK