Marketing MIX Nowe narzędzie internetowe od Tork

Nowe narzędzie internetowe od Tork

0

Higiena i czyszczenie stają się kluczem do lepszego funkcjonowania środowisk biurowych. Marka Tork – dostawca profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców, proponuje nowe narzędzie internetowe, które poprawia funkcjonowanie biur dzięki lepszej higienie i czyszczeniu.

Przestrzeń biurowa ewoluuje. Nowe sposoby jej organizacji wymuszają nowe podejście do higieny.

Rosnące ceny nieruchomości i intensywna konkurencja powodują, że firmy z całego świata racjonalizują sposób korzystania z powierzchni biurowych. Jednocześnie przedsiębiorstwa starają się zaspokajać rosnące potrzeby swoich pracowników. Powoduje to wywieranie nacisku na zarządców nieruchomościami, aby usługi sprzątające oferowane najemcom były na jak najwyższym poziomie. Aby pomóc firmom w jak najlepszej organizacji pracy biurowej, Tork wprowadził narzędzie internetowe pełne praktycznych wskazówek, zaleceń i inspiracji, które ma służyć stałemu podnoszeniu poziomu higieny w miejscach pracy.

W budynkach biurowych higiena staje się jednym z ważniejszych aspektów funkcjonowania firm. Środowisko biurowe jest niejako wizytówką firmy, która w nim funkcjonuje. Może wzmacniać jej markę i pozycję na rynku, wpływając na wizerunek. Dotyczy to wszystkich aspektów biura, każdego pomieszczenia: od recepcji do toalety.

Ponadto, w świecie, gdzie chęć bycia najlepszym jest tak duża, menedżerowie zdają sobie sprawę, że zrównoważone, higieniczne i przyjazne środowisko biurowe ma kluczowe znaczenie dla przyciągnięcia najemców. Zapewnienie atrakcyjnego i zdrowego środowiska zyskuje znaczenie biznesowe.

– Powoli odchodzi się od pracy w boksach na rzecz biur typu open space. Trend ten wymusza nowe podejście do higieny. Przykładowo, to pracownicy muszą aktywniej dbać o higienę, m.in. stosując środki dezynfekujące do dłoni lub organizując swoje miejsce pracy – mówi Wojciech Nizio, Brand Communication Manager, SCA, Tork.

Podwyższanie poziomu higieny biurowej za pomocą nowego narzędzia internetowego

Aby biura spełniały nowe wymagania w zakresie higieny i czyszczenia, Tork uruchomił narzędzie internetowe, które ma inspirować i dawać praktyczne wskazówki. Narzędzie to obejmuje:

  •        trendy biurowe: obowiązujące trendy w nowoczesnym biurze i praktyczne porady dotyczące skutecznego sprzątania w celu zapewnienia wysokiego poziomu higieny
    i czystości,
  •        praktyczne rady: np. jak najlepiej umieścić dozowniki w budynku biurowym w celu poprawy higieny i czystości (wskazówki powstały w oparciu o liczne szczegółowe badania),
  •        porady i wskazówki: doradztwo w zakresie wyboru najlepszych produktów dopasowanych do każdego pomieszczenia.

– We współczesnych biurach coraz wiekszą rolę odgrywają pomieszczenia socjalne, w których pracownicy nie tylko jedzą i spędzają razem czas, ale także pracują lub spontanicznie organizują spotkania. Pomieszczenia te charakteryzują się dużym natężeniem ruchu, muszą więc być wygodne i łatwe do czyszczenia. Nowe narzędzie internetowe Tork dostarcza wskazówek i porad dotyczących utrzymania czystości także w takich miejscach – podkreśla Wojciech Nizio.

Pomaganie firmom w osiąganiu lepszych celów biznesowych poprzez poprawę higieny i jakości czyszczenia biur

Tork, jako partner posiadający wiedzę w zakresie higieny, funkcjonalnego projektowania i zrównoważonego rozwoju, pomaga firmom w ponad 80 krajach na całym świecie tworzyć zdrowe i przyjazne środowisko pracy. Dzięki programowi Tork Clean Care powstałemu z myślą o budynkach biurowych, marka Tork oferuje doradztwo w zakresie poprawy biznesu poprzez lepszą higienę i podniesienie jakości czyszczenia.

Tork oferuje doskonałe rozwiązania dla małych i dużych biur. W ofercie znajdują się zarówno produkty do  łazienek, jak i praktyczne rozwiązania do wspólnych przestrzeni gastronomicznych. Ponadto Tork oferuje takie rozwiązania, jak Tork EasyCube™, usługę w chmurze, która gromadzi na bieżąco dane z połączonych urządzeń. Precyzyjne dane, dostępne w czytelnej aplikacji internetowej, pozwalają kierować personel sprzątający tam, gdzie jest rzeczywiście potrzebny. Efektem jest nowa filozofia sprzątania, która pozwala uniknąć zbędnej pracy, zapewnia większe zadowolenie klientów i rewolucyjnie zwiększa motywację personelu. Tork od wielu lat poprawia poziom higieny i czystości poprzez dostarczanie odpowiednich narzędzi i produktów.

Więcej informacji na stronie: www.tork.pl/rekomendacje/branza/biura/

JK