Event MIX Zarządzanie nieprzewidywalnym, czyli doświadczenie przekute w sukces – Adriana Piekarska na EVENT...

Zarządzanie nieprzewidywalnym, czyli doświadczenie przekute w sukces – Adriana Piekarska na EVENT MIX

0
590_443_crop_news_adriana-piekarska-4bcebe89d3

Już po raz drugi w trakcie konferencji EVENT MIX ze swoją prelekcją wystąpi Adriana Piekarska. Szefowa agencji Exclusive Event opowie o: zarządzaniu nieprzewidywalnym, czyli doświadczeniu przekutym w sukces.

– Nie sztuką jest powielać scenariusze i miejsca. Sztuką jest zaskoczyć i wykreować nową rzeczywistość w niespotykanej przestrzeni eventowej. Jak powstaje taka produkcja, na czym polega skomplikowana logistyka, jakie sytuacje kryzysowe czyhają na organizatorów eventów i jak sobie z nimi radzić? – mówi o temacie swojego wystąpienia Adriana Piekarska.

Adriana Piekarska jest trenerem biznesu, szkoleniowcem i praktykiem, finalistką konkursu Bizneswoman Roku 2015, dwukrotną finalistką konkursu Osobowość Roku w branży Mice 2012 oraz 2014. W wieku 20 lat rozpoczęła swoją przygodę z własnym biznesem, dziś, po 11 latach jej firma – Exclusive Event – jest liderem na polskim rynku eventowym. Niezwykle kreatywna postać, która z ogromną pasją każdego dnia tworzy nową rzeczywistość w świecie eventów, mając na koncie kilkaset zorganizowanych produkcji dla największych polskich i międzynarodowych firm. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz charyzmie, już od ponad 6 lat, skutecznie przekazuje wiedzę – zarówno w zakresie eventowym, jak i biznesowym, prowadząc warsztaty grupowe, indywidualne, jak również występując w roli prelegenta na konferencjach, kongresach oraz wykładowcy – na uczelniach. Jest żywym przykładem na to, że chcieć oznacza móc, a na pytanie: „Co ważniejsze w biznesie: pewność siebie czy pracowitość? – odpowiada – „A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?”

Konferencja EVENT MIX odbędzie sie 13 września w ramach targów FestiwalMarketingu.pl w EXPO XXI Warszawa. To największe tego typu wydarzenie w drugiej połowie roku.

Sponsor platynowy konferencji – Hotel Windsor

Partnerzy strategiczni –EXPO XXI Warszawa, Fiesta Catering, TSE

Patron Branżowy – SBE

Patroni Medialni – OOH event!, OOH magazineMICE PolandMeetingPlanner.plstrefaMICE.plKREATORZY.euMojeKonferencje.plSaleBiznesowe.plMiejscaKonferencyjne.plTHINK MICEeventmanagement Polska

Partnerzy – Forum EventialConfetti SystemGastro MagicM-DUO modelsEventroomColors of DesignBZZYK BANDAnna FilipowskaIce evolution

Partnerzy techniczni – TMSSSilent Sound#TAG

www.eventmix.com.pl