Marketing MIX Produkty Colian nagrodzone w plebiscycie Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2018 ...

Produkty Colian nagrodzone w plebiscycie Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2018  

87
0

Konsumenci kolejny raz docenili produkty marek Grześki, Akuku! i Oranżada Hellena z portfolio Grupy Colian. Produkty Grześki Tyci, Miśki Kwaśne Akuku! i Oranżada Hellena FIT zostały nagrodzone w konkursie Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2018. Gala finałowa oraz wręczenie prestiżowych wyróżnień odbyło się 18 stycznia w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Zakończyła się 7. edycja ogólnopolskiego konkursu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów. Przedmiotem badania było aż 253 nowych produktów w ramach 49 kategorii FMCG. Konsumenci kolejny raz docenili produkty Grupy Colian.

W prestiżowym gronie zwycięzców znalazły się produkty marek: Grześki, Akuku! i Oranżada Hellena. Grześki Tyci i Oranżada Hellena FIT zdobyły srebrne medale – wafelki Grześki nagrodzono w kategorii „słodkie przekąski”, a Oranżadę Hellena w kategorii „napoje gazowane”. Ponadto żelki Miśki Kwaśne Akuku! uplasowały się na trzeciej pozycji, zdobywając brąz w kategorii „żywność dla dzieci”. Wręczenie prestiżowych nagród odbyło się 18 stycznia w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów to ogólnopolski plebiscyt, organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę miesięczników branżowych Wiadomości Handlowe i Wiadomości Kosmetyczne. Celem badania jest wyłonienie najlepszych produktów FMCG, które trafiły do sprzedaży w ciągu minionego roku. Laureaci wyłaniani są na podstawie badania konsumenckiego, przeprowadzanego przez instytut badawczy GFK Polonia. 

JK