Marketing MIX Awangarda i francuska elegancja DS7 Crossback

Awangarda i francuska elegancja DS7 Crossback

0

14 marca br. w Centrum Sztuki Fort Sokolnicki, marka DS przedstawiła polskim dziennikarzom nowy model francuskiej marki – DS7 Crossback. Prezentację połączoną z obsługą indywidualnych jazd próbnych zorganizowała agencja MPLUSM Event Marketing.

Ekskluzywny wieczór dla wąskiego grona dziennikarzy motoryzacyjnych i lifestylowych miał przede wszystkim przybliżyć nowy model DS, ale także zaprezentować rozwój francuskiej marki w Polsce. W przestrzeni wydarzenia zaprezentowano 2 samochody, a scena została podzielona na część oficjalną i artystyczną. W czasie prezentacji nowego modelu, którą poprowadziło kierownictwo marki DS, podkreślono unikalny design francuskiej marki oraz zastosowanie wielu nowoczesnych rozwiązań technologicznych podnoszących bezpieczeństwo i komfort kierowcy oraz pasażerów. W kolejnej części goście uczestniczyli w degustacji szampana, w czasie której mogli poznać zarówno tajemnice, jak i praktyczne informacje o winie pretendującym do rangi symbolu narodowego Francji. Wieczór uświetnił występ Krzysztofa Zalewskiego.

Przez najbliższy miesiąc MPLUSM będzie obsługiwać indywidualne jazdy testowe dla mediów. DS7 Crossback będą dostępne dla dziennikarzy na kilkudniowe jazdy a samochód oraz kluczyki przekazywać będzie concierge.

DS7 Crossback jest pierwszym SUV’em francuskiej marki i zarazem pierwszym modelem drugiej generacji, skierowanym do klientów poszukujących modeli segmentu premium. DS Automobiles chce kapitalizować paryski szyk, elegancję i awangardę. Jakość użytych materiałów, wykończenie oraz dbałość o detale powiązano z oryginalnymi pomysłami i pięcioma inspiracjami wnętrza. W kabinie przykuwają uwagę 2 ekrany o przekątnej 12’’ oraz ekskluzywne wykończenia, takie jak gliszowanie, ścieg perłowy czy dedykowany zegarek. Dodatkowo na komfort prowadzenia wpłynie funkcja jazdy w trybie półautonomicznym DS CONNECTED PILOT oraz system wspierający zawieszenie, które wykrywa nierówności nawierzchni, regulując na bieżąco pracę amortyzatorów DS ACTIVE SCAN SUSPENSION. DS7 Crossback wyposażono w klasyczne jednostki benzynowe i wysokoprężne BlueHDi o mocy do 180 KM i PureTech o mocy do 225 KM. W wersji hybrydowej Crossback będzie wyposażony w jednostkę E-Tense z napędem na cztery koła o łącznej mocy 300 KM. Ceny nowego modelu zaczynają się od 124 900 złotych.

MW