Marketing MIX Colian wchodzi w nową kategorię – lody

Colian wchodzi w nową kategorię – lody

0

Firma Colian rozbudowuje swoje portfolio o nową kategorię – lody. Wśród nowości znajdują się produkty inspirowane kultowymi produktami z oferty firmy: Oranżadą Hellena, wafelkami Grześki i ciastkami Jeżyki. Produkty są dostępne w szerokiej dystrybucji od marca.

Portfolio Colian obfituje w szereg propozycji, wśród których każdy konsument znajdzie coś dla siebie. Od teraz cenione od lat napoje, wafelki i ciastka dostępne są w… lodowej formie. Nowością w ofercie firmy są lody inspirowane smakami kultowej Oranżady Hellena, chrupiących wafelków Grześki i „najeżonych bakaliami” ciastek Jeżyki.

Oranżada Hellena w mocno zmrożonej formie: Lód o smaku oranżady Hellena na patyku, Lód o smaku oranżady Hellena świder, Lód o smaku oranżady Hellena w tubie.

W upale dni pragnienie ugaszą i orzeźwią impulsowe Lody o smaku oranżady Hellena. To propozycja jedyna w swoim rodzaju – autentyczny landrynkowy smak czerwonej Oranżady Hellena w lodowej postaci. Lody o smaku oranżady Hellena dostępne są w trzech wariantach – świderki, na patyku, jak i tuby zachwycą wszystkich miłośników lodów i marki Oranżada Hellena. Wszystkie trzy lodowe odsłony Oranżady Hellena dostarczą oryginalnych wrażeń smakowych nie tylko dzieciom. 

Kakaowe Grześki w lodowej postaci: Lód Grześki na patyku, Lód Grześki w rożku.

Chrupiący wafelek Grześki z delikatnym kremem kakaowym stanowił inspirację do stworzenia lodów Grześki. Nowości oferowane są w dwóch wariantach – na patyku i w rożku. Lody Grześki na patyku to lody kakaowe w prawdziwej czekoladzie deserowej Goplana z kawałkami wafli. Z kolei Lody Grześki w rożku to lody kakaowe z sosem o smaku czekoladowym z autentyczną czekoladą deserową Goplana. Jako jedyne na rynku są oferowane w ciemnym, kakaowym rożku waflowym. Amatorzy lodów odnajdą w nowych propozycjach smak, który od lat zachwyca fanów kultowych wafelków Grześki.

„Najeżone bakaliami” Jeżyki na patyku: Lód Jeżyki Classic na patyku.

Lody Jeżyki Classic na patyku swój pyszny smak zawdzięczają dodatkom, które od lat stanowią bogate wnętrze ciastek Jeżyki. Nowość przybrała oryginalny okrągły wygląd ciasteczka – jest to jedyny na rynku taki kształt lodów. Lody Jeżyki Classic na patyku to lody o smaku ciasteczkowym w otoczce karmelowej w aksamitnej czekoladzie mlecznej Goplana z dodatkami rodzynek, chrupek ryżowych i orzechów laskowych. Oryginalne połączenie smaków i tekstur, zapewnią zmysłową przyjemność i orzeźwiające „chwile najeżone doznaniami”.

Lody o smaku oranżady Hellena, lody Grześki i lody Jeżyki dostępne są w dystrybucji od marca.

JK