Trade marketing Metamorfoza marki Arctic+

Metamorfoza marki Arctic+

0

Nowy design, nowe produkty i nowa strategia komunikacyjna – to elementy nowej odsłony Arctic+, marki dedykowanej tym, którzy od wody oczekują więcej niż tylko orzeźwienia. W tym roku Arctic+ przeszedł zupełną metamofrozę.

Nowy design

Produkty Arctic+ zyskały nowoczesne, atrakcyjne opakowania, których nie można nie zauważyć na półce. Zaprojektowane zgodnie z obecnymi trendami designu, wyróżniają się ciekawymi formami, przejrzystością i czytelnością oraz zbalansowaną kolorystyką. Najwięcej zmian przeszła modna linia napojów funkcjonalnych z linii Arctic+. Poza atrakcyjną szatą graficzną, otrzymała ona również nowoczesną nazwę „Elements”.

W ofercie Arctic+ pojawiły się również wyjątkowe nowości.

Arctic+ Elements o smaku gruszki z melisą

Każdego dnia potrzebujemy odprężenia i relaksu. By ukoić nerwy i usunąć stres sięgamy po ulubiony film, dobrą książkę lub wertujemy kalendarz w poszukiwaniu dogodnego terminu na choćby krótki urlop. Nie zawsze jednak w natłoku codziennych obowiązków mamy na to czas. A gdyby tak… by się zrelaksować wystarczyło odkręcić butelkę napoju funkcjonalnego?

Arctic+ Elements o smaku gruszki z melisą to produkt o doskonałym owocowo-ziołowym smaku, który wzbogaciliśmy witaminą B7. Nowość nie tylko orzeźwia, ale także pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Idealnie sprawdzi się jako skuteczne antidotum na stres.

Kombinacja naturalnej wody Arctic+ i suplementów funkcjonalnych tworzy wyjątkowy produkt. Arctic+ Elements to linia napojów dla tych, którzy oczekują nie tylko doskonałego smaku i orzeźwienia, ale także dodatkowych benefitów. W ofercie występuje pięć wariantów, dedykowanych: energii, odporności, urodzie, koncentracji i relaksowi.

Arctic+ Fizzy Marakuja & Jagoda

Arctic+ Fizzy to propozycja długo oczekiwana przez konsumentów. Produkt, zamknięty w wygodnym, poręcznym opakowaniu zaskakuje świetnym składem i w pełni naturalnym składem.

W tym roku w portfolio pojawiła się nowość. Arctic+ Fizzy Marakuja & Jagoda to egzotyczne połączenie naturalnej wody mineralnej i owocowego smaku. Zawiera tylko naturalne składniki –  bez cukru, substancji słodzących, konserwantów, sztucznych barwników. Dodatkowo, przyjemnie musuje co jeszcze bardziej podkreśla owocowy smak. To wszystkie atrybuty wody smakowej, których oczekują konsumenci, zamknięte w jednym produkcie. W linii  Arctic+ Fizzy konsumenci znajdą również inne, inspirujące smaki: Wiśnia & Limonka, Czerwona Pomarańcza & Ogórek, Brzoskwinia & Truskawka.

Praca, biuro, spacer, trening… Nowy Arctic+ zapewni orzeźwienie bez ograniczeń, wszędzie i o każdej porze, warto więc mieć go przy sobie. Spróbuj wszystkich wariantów i wybierz ten, który najlepiej trafia w Twój gust!

https://hoop.pl

JK