Logo

Trade marketing

Gwarancja udanego eventu, czyli wypróbuj ścianki ekspozycyjne

Każdy organizator tak doniosłego wydarzenia kulturalnego, jakim jest event dąży do tego, aby był on wyjątkowy i niebanalny. Gwarancją sukcesu zwykle okazuje się dobra organizacja oraz wyeksponowanie swojego logo, produktu, czy zaproszonego gościa na dedykowanych systemach wystawienniczych typu ścianki tekstylne.

Organizacja eventu, wystawy, czy promocji nie należy do zadań prostych. Przekonał się o tym każdy, kto musiał lub musi się z tym zmierzyć. Najważniejszą kwestią jest oczywiście dobra organizacja całego wydarzenia, ale też i doznania wizualne, których doświadczają zaproszone osoby. Dobrze też, gdy np. osoby wyróżnione mogą sfotografować się na tle naszego loga, czy produktu, lub nazwy wydarzenia. Do tego celu najlepszym wyborem są tła skonstruowane na bazie ścianek tekstylnych, wystawienniczych.

O gwarancji sukcesu stanowi forma i treść

Stworzona za ich pomocą przestrzeń jest kwintesencją działań marketingowych i promocyjnych. Prowadzona na tle profesjonalnej ścianki wystawienniczej impreza staje się wtedy gwarancją sukcesu całego wydarzenia. Oryginalny projekt graficzny umieszczony na tak dużej przestrzeni(ścianki mogą mieć nawet 6 metrów szerokości) idealnie promuje firmę. Dobra kompozycja kolorystyczna, kilka kluczowych informacji oraz dobór odpowiedniego systemu świetnie sprawdzą się podczas takiego eventu a zadowolony dział PR, czy marketingu z pewnością podczas kolejnej imprezy sięgnie po to rozwiązanie. Zwłaszcza, że wydruki są wymienne oraz wielorazowego użytku.

Dobry jakościowo produkt, który sprawdzi się nawet w plenerze

Ścianka wystawiennicza, tekstylna, to produkt z grupy tych określanej mianem najlepszych jakościowo. Aluminiowy stelaż, montowany intuicyjnie w ciągu zaledwie kilku minut nie sprawia żadnych kłopotów. W dodatku po złożeniu mieści się nawet do niedużego samochodu osobowego. Gustowna torba pozwala na szybki transport nawet jednej osobie. Przy odrobinie wprawy z montażem nawet największej ścianki poradzi sobie jedna osoba. Co ciekawe ścianki wystawiennicze można także użytkować w warunkach zewnętrznych wtedy, gdy pogoda jest sprzyjająca i nie ma silnych podmuchów wiatru. Materiał nawet jak zmoknie to po wyschnięciu nadaje się do dalszego użytkowania.

Mocny przekaz i sukces wizerunkowy

Ścianka promocyjna to produkt godny polecenia. Z powodzeniem wykorzystywany przez działy marketingu stanowi o udanych imprezach, eventach, targach, czy spotkaniach. Długowieczność samego systemu, jego mobilność oraz możliwość wymiany wydruków to zalety godne podkreślenia. Druk sublimacyjny pozwala na uzyskanie każdego koloru i barwy. Nie ma także mowy o odbarwianiu się kolorów, czy blaknięciu. Producenci materiałów i tuszy gwarantują żywotność kolorystyczną przez bardzo długi czasu. W dodatku wartością dodaną jest to, że każda tego typu ścianka wystawiennicza przykuwa uwagę odbiorcy i często skłania nawet do zakupów. Wynika to z faktu, że ścianki są nie tylko najbardziej widowiskowym mobilnym systemem reklamowym, ale też i są jednym z największych w tej klasie. To profesjonalny produkt, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Sukces wizerunkowy jest tutaj gwarantowany.

Marek Bachorski-Rudnicki / www.brandform.pl