Marketing MIX Nowy Creative Director w oS3  

Nowy Creative Director w oS3  

0

Radek Dudzic objął stanowisko Creative Directora w dziale kreacji agencji oS3.

Jako Creative Director Radek Dudzic odpowiada w oS3 za pracę działu kreacji, nadzór nad tworzonymi konceptami kreatywnymi, uczestnictwo w działaniach new businessowych, a także za budowę skutecznego zespołu kreatywnego, dopasowanego do obecnego profilu agencji.

– Talent oraz zdolność łączenia storytellingu opartego na prawdziwym insighcie z myśleniem startupowym – szukaniem nowych powiązań produktowych i biznesowych stoi za decyzją o zatrudnieniu Radka. Radek wnosi także spore doświadczenie filmowe i głębokie zrozumienie internetu w sposób, w jaki postrzega je nowe oS3.  Teraz jest idealny moment, by połączyć nasze siły budując nowe oS3 – mówi Michał Kobierzewski, Executive Creative Director.

Radek Dudzic ma ponad 12-letnie doświadczenie w branży reklamowej, które zdobywał pracując w sieciowych agencjach. Ostatnie dwa lata spędził w Isobar Poland na stanowisku Senior Creative. Wcześnie pracował także w Scholz&Friends Warszawa jako copywriter oraz w JWT Warszawa i Leo Burnett jako senior copywriter. W swojej karierze również funkcję creative group w agencji Lubię to! Linked by Isobar.

Jak sam o sobie mówi: chemik z wykształcenia, copywriter z zamiłowania. Jest laureatem wielu nagród branżowych i wciąż wierzy, że reklama, chociaż sprzedaje, może być opowieścią o lepszym świecie. Ma na swoim koncie wiele nagród w tym: 12 statuetek w konkursie KTR, dwa EFFIE, statuetkę Golden Drum, White Square Chip Shop Award, a także Golden Arrow. Jest jurorem w polskim konkursie reklamy KTR.

Prywatnie animator i współtwórca portalu poetyckiego nieszuflada.pl, ojciec trójki dzieci, pasjonat z otwartą głową, co chwilę odkrywający nowe hobby.

JK