Marketing MIX Marta Bartosik z MediaCom Warszawa jurorem konkursu EFFIE

Marta Bartosik z MediaCom Warszawa jurorem konkursu EFFIE

0

Marta Bartosik, Response Director w MediaCom Warszawa, została jednym z jurorów konkursu reklamowego EFFIE Awards. Uroczysta gala tegorocznego Effie z wręczeniem nagród odbędzie się 29 października br. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

Marta Bartosik weźmie udział w obradach i wybieraniu zwycięzców w Grupie VI obejmującej kategorie: Branded Content, Nowe Technologie, Performance Marketing / E-Commerce, Retail.

Jej doświadczenie obejmuje pracę z klientami z branż: finansowej, telekomunikacyjnej, retail, e-commerce, HR, FMCG, motoryzacyjnej, entertainment.

W MediaCom była odpowiedzialna m.in. za tworzenie struktur digitalowych oraz rozwój zespołu Performance Response wraz ze zbudowaniem dodatkowych podzespołów (SEM & Social & AdOps).

Obecnie Marta Bartosik zarządza zespołem 22 pracowników, a do jej obowiązków w MediaCom należy m.in. budowanie innowacyjnych modeli biznesowych w firmie, projektowanie rozwiązań automatyzujących procesy, podnoszenie efektywności wykorzystania posiadanych zasobów, wsparcie klientów w wykorzystywaniu danych do procesów biznesowych, budowanie i wdrażanie strategii sprzedaży online, kreowanie i wdrażanie strategii testów efektywnościowych, tworzenie i implementacja nowych produktów/usług w obszarze digitaloraz analityki internetowej.

MW