Marketing MIX UNIQUE ONE pracuje dla marki MAGNAT

UNIQUE ONE pracuje dla marki MAGNAT

0

Agencja UNIQUE ONE wygrała konkurs ofert i odpowiada za przygotowanie kampanii reklamowej oraz loterii audioteksowej instant-win dla marki MAGNAT (ŚNIEŻKA S.A.).

Loteria przebiega pod hasłem Kasa w zasięgu ręki!”, a przyjmowanie zgłoszeń i sprzedaży promocyjnej rozpocznęło się 18.06.2018 r. i potrwa do 16.09.2018 r. Aby wziąć udział w loterii należy jednorazowo kupić dowolną farbę marki MAGNAT lub efekt dekoracyjny MAGNAT Style, a następnie dokonać zgłoszenia na www.loteria.magnatfarby.pl

Ponieważ loteria ma charakter instant-win, zgłaszający od razu dowiaduje się, czy wygrał. Szczegóły loterii dostępne są w regulaminie na stronie www.uniqueone.pl.Loteria skierowana jest do osób, które ukończyły 18 lat. Należy pamiętać, aby zachować wszystkie zgłoszone paragony.  Do wygrania w loterii są nagrody pieniężne: 100 zł (x1000), 500 zł (x50) oraz 1000 zł (x15). Dodatkowo, spośród wszystkich zgłoszeń, co miesiąc losowane jest 15 000 zł.

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za obsługę loterii i jej organizację, przygotowanie spotu reklamowego i kampanii banerowej, a także zazaprojektowanie i oprogramowanie strony www. Kampania objęła swym zasięgiem telewizję, internet oraz punkty sprzedaży. Za planowanie i zakup mediów odpowiada Initiative Media.

JK