Marketing MIX CCC w cyfrowych butach od M4B, który digitalizuje salony obuwnicze w Europie

CCC w cyfrowych butach od M4B, który digitalizuje salony obuwnicze w Europie

0

M4B, polski producent innowacyjnych rozwiązań digital signage, odpowiada za cyfrową odsłonę salonów obuwniczych CCC. W ciągu roku zaopatrzył w wielkoformatowe ekrany LED ponad 100 sklepów w Europie, w tym największy w Domach Towarowych Wars Sawa Junior w Warszawie. Do końca 2018 roku M4B planuje cyfryzację kolejnych 100 salonów obuwniczego lidera.

Grupa CCC to jedna z największych firm w Europie wyspecjalizowanych w handlu i produkcji obuwia. Obecnie CCC, wspólnie z M4B, cyfryzuje swoje salony w Polsce i wszystkich krajach, w których działają sklepy marki. Współpraca trwa zaledwie rok, a ekrany LED umieszczono już w 100 salonach, co daje ponad 3 tys. mkw. powierzchni. Flagowym przykładem jest największy w Europie ekran LED znajdujący się w Domach Towarowych Wars Sawa Junior w Warszawie. Do końca 2018 roku liczba instalacji może sięgnąć 200.

– Ekrany LED, które zainstalowaliśmy w salonach CCC, są wyjątkowe z kilku powodów. Po pierwsze, dzielą sklepy na trzy cyfrowe strefy, czyli witryny, strefy butów oraz ekran za kasą. Po drugie, oprócz unikalnych walorów technicznych, zadbaliśmy też o zbudowanie pełnej infrastruktury wdrożeniowo-serwisowej. Dzięki temu możemy działać nie tylko w Polsce, ale także też na terenie całej Europy. Instalacje dla CCC wdrożyliśmy m.in. w Rosji czy Chorwacji – mówi Jarosław Leśniewski, Prezes Zarządu M4B S.A.

Własna linia montażowa w podwarszawskim Piasecznie

Przedstawiciele M4B prognozują, że w najbliższych latach sprzedaż ekranów LED zrówna się ze sprzedażą nośników LCD. W związku z tym firma dużo inwestuje w ten obszar. Wspólnie z jednym z dostawców z Shenzhen M4B prowadzi własne działania R&D nad nowym formatem nośnika LED. Ważnym elementem tego procesu jest zbudowanie linii montażowej gotowych ekranów w podwarszawskim Piasecznie.

– Historia zatoczyła koło. W dawnym zakładzie produkującym telewizory kineskopowe będą montowane najnowocześniejsze ekrany LED. Niedawno też M4B podpisał umowę w największym dystrybutorem IT w Polsce, czyli AB S.A. Chcemy by technologia ta było dostępna dla każdego i natychmiast – mówi Jarosław Leśniewski.

MW