Logo

Marketing MIX

Opus B i KAMIS na straży autentyczności smaku  

Opus B przygotował najnowszą kampanię promującą przyprawy KAMIS.

 Najnowsza kampania przypraw KAMIS inauguruje platformę komunikacyjną marki pod nazwą „A dokładniej?”. Celem kampanii jest budowa świadomości dobrych praktyk, stosowanych przez markę, takich jak kupowanie przypraw bezpośrednio od zaufanych farmerów, co gwarantuje doskonałą jakość i sprawdzony smak produktów KAMIS.

Najnowszy spot telewizyjny KAMIS przenosi konsumentów do malowniczego Gundlupet w indyjskiej prowincji Karnataka. To tam znajduje się farma kurkumy Shivamurthy’ego Shanthappy – jednego z tysięcy farmerów, z którymi bezpośrednio współpracuje producent przypraw.

– W przyprawach najważniejszy jest smak, dlatego postanowiliśmy pokazać, skąd bierze się jego pewność. Zagłębiliśmy się w to, jak KAMIS pozyskuje swoje przyprawy i doszliśmy do wniosku, że ta marka po prostu wie o nich dokładnie wszystko. Stąd zobrazowana w spocie idea podróży do źródła. Do konkretnej farmy, z której pochodzi kurkuma, a nawet do konkretnego poletka – bo i taką wiedzą dysponuje właściciel marki KAMIS, dzięki czemu staranniej kontroluje jej jakość – tłumaczy Kuba Janicki, Creative Director w Opus B.

Kampania wystartowała 23 lipca i potrwa do końca roku. Za kreację oraz nadzór nad realizacją działań odpowiada Opus B. Spot wyprodukował Papaya Films, a wyreżyserował Antek Nykowski.

JK