Logo

Marketing MIX

Katarzyna Broniek – nowa twarz w Codemedia

Do zespołu domu mediowego Codemedia dołączyła Katarzyna Broniek. Z początkiem czerwca objęła stanowisko Senior Media Planner/Buyer. Wcześniej związana była z domami mediowymi Carat i Vizeum.

Jako Senior Media Planner/Buyer Katarzyna Broniek jest odpowiedzialna za tworzenie strategii mediowych, planowanie i zakup mediów oraz monitoring i optymalizację kampanii, a także analizę wyników przeprowadzonych działań. Do jej obowiązków należy również kontakt z klientami, agencją kreatywną oraz dostawcami.

Broniek ma ponad 5-letnie doświadczenie w branży mediowej. Zdobyła je w Carat, Vizeum oraz Arena Communications. Dotychczas była odpowiedzialna m.in. za planowanie oraz zakup mediów dla wybranych marek z portfolio Ferrero Polska oraz EPCD Sp z o.o. (marka Dior), a także za przygotowanie strategii oraz bieżącą obsługę Credit Agricole i Carrefour. Ponadto pracowała przy obsłudze Filarum i projektów new bussinesowych w Easymedia (grupa OMD).

Katarzyna Broniek jest absolwentką Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu Public Relations na Wydziale Gospodarki Światowej  Szkoły Głównej Handlowej.

MW