Event MIX Znamy JURY konkursu TOP EVENT

Znamy JURY konkursu TOP EVENT

76
0
TOP EVENT
Po raz pierwszy w konkursie Top Event nagroda zostanie przyznana w dwóch różnych kategoriach – publiczności i mediów branżowych. Znana jest już lista członków jury, którzy wyłonią zwycięzców w kategorii Nagroda Mediów.

W jury konkursu Top Event – Nagroda Mediów zasiądą: Sylwia Banaszewska (MeetingPlanner.pl), Andrzej Kuczera (OOH magazine/OOH event!), Anna Łukasik (THINK MICE), Jagoda Walczak (MICE Poland) oraz Nina Żukowska (Event Live). Członkowie jury oceniając zgłoszone projekty szczególną uwagę zwrócą na ich oryginalność, innowacyjność, wpływ na wizerunek marki oraz znaczenie CSR-owe.

Sylwia Banaszewska – prezes zarządu platformy MeetingPlanner.pl

Od ponad 15 lat działa na rzecz rozwoju przemysłu spotkań. Współpracę z branżą spotkań rozpoczęła wprowadzając na rynek pierwsze branżowe medium MICE Poland, z którym związana była do końca 2010 r. W tym czasie zainicjowała powstanie licznych projektów min. konkurs Osobowość Roku MICE Poland, pierwszy w Polsce kierunku o specjalności Turystyka Biznesowa w Akademii Vistula, Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel i Klubu Agencji Eventowych. Od 8 lat związana z MeetingPlanner.pl, kontynuuje działanie na rzecz rozwoju przemysłu spotkań, integrację i edukację branży oraz współpracę z instytucjami reprezentującymi ten rynek. Wśród działań z MeetingPlanner.pl ma na swoim koncie wielu znanych projektów dla branży min. Wielki Mecz Branży Eventowej MP Legia Cup, pierwszy konkurs dla branży eventowej MP Power Awards® , Kreatywny Roku Branży Eventowej. Jej działania i zaangażowanie na rzecz branży zostały docenione wielokrotnie. Odznaczona z nominacji Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej odznaką „Za Zasługi dla Turystyki” nadaną przez Ministra Sportu i Turystyki i odznaką honorową „Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej” nadaną przez Ministra Gospodarki.

Andrzej Kuczera – OOH event!

Z branżą eventową związany od 5 lat. Założyciel i Dyrektor Generalny firmy OOH event! Do branży event trafił przy okazji powstania nowego projektu. Organizator konferencji EVENT MIX oraz strefy dostawców tego wydarzenia. Przede wszystkim promuje event jako skuteczne narzędzie event marketingu. Razem z zespołem przekonuje poznanych dyrektorów marketingu, że inwestycja w przemysł spotkań to gwarancja budowania dobrych relacji z klientami dająca najlepszy zwrot z inwestycji. Odwołuje się do emocji, kreatywności i skuteczności wydarzeń. Zarówno tych małych, przy okazji niewielkich premier produktów, jak i wielkich jubileuszowych gal czy też kongresów. Warto podkreślić, że udało mu się współpracować także z innymi mediami na rynku przy okazji EVENT MIX. Niewątpliwym sukcesem jest magazyn OOH event!. Na jego łamach opisuje wszystkie ważne branżowe wydarzenia, nowinki, nowe obiekty i przestrzenie eventowe, niejednokrotnie je reklamując. Bierze aktywny udział w konferencjach branżowych. W szczególności tych o tematyce eventowej i marketingowej. W planach ma także udział w międzynarodowych targach branży MICE. W chwili obecnej zajmuje się również rozwojem umiejętności dziennikarskich – ma na koncie wiele relacji, wywiadów i artykułów.

Anna Łukasik – Think MICE

Z branżą MICE związana od początku swojej kariery zawodowej. Od listopada 2016 r. zarządza nowoczesnym i prężnie rozwijającym się magazynem i portalem branży spotkań – THINK MICE. Przez ponad 11 lat odpowiadała za działania marketingowe i reklamowe związane z promocją branżowego magazynu MICE Poland. Od ponad 14 lat aktywnie uczestniczy w życiu branży spotkań. Bierze udział w najważniejszych imprezach, targach i spotkaniach w kraju jak i za granicą. Patronuje wszelkim inicjatywom mającym na celu rozwój polskiej branży MICE. Zaangażowana w inicjatywę I w Polsce konferencji dotyczącej event marketingu – Event Biznes. Zarządzała prestiżowym konkursem branży spotkań: Osobowość Roku MICE Poland oraz odpowiadała za organizację największej imprezy integrującej całe środowisko – corocznej Gali OR. Wielokrotnie zasiadała w Kapitule konkursu Odkrycie Roku MPI Poland oraz TOP Event.

Nina Żukowska – Event Live

Założycielka Świata Eventów – platformy edukacji eventowej. Autorka „Techniki Nauki Równoległej”, która zwiększa efekty uczenia i rozwijania praktycznych umiejętności eventowych poprzez odpowiednie projektowanie ćwiczeń warsztatowych w trakcie szkoleń. Wprowadza innowacje w procesach nauczania o eventach. Partner merytoryczny praktycznego kierunku studiów podyplomowych dla event managerów na Uniwersytecie Marie Curie Skłodowskiej w Lublinie. Twórca i redaktor naczelna lifestyle’owego portalu dla branży eventowe Event Live. Autorka wielu publikacji branżowych, wieloletni trener i wykładowca Szkoły Mistrzów Reklamy. Właścicielka agencji eventowej New Event Story, organizatorka rekordowego pokazu VR w Polsce. Nagroda TOP Event 2016 FBE za organizację Premiery Mitsubishi ASX 2017, która została doceniona za innowacyjne podejście i wpływ wydarzenia na wzmocnienie wizerunku marki. Laureatka dwóch statuetek konkursu Złote Spinacze w kategorii „Event Komercyjny” oraz „Motoryzacja i Transport” Zarządzała działem eventów w agencji Havas PR Warsaw oraz odpowiadała za realizację projektów na rzecz takich firm i marek jak: Orange, TP, Samsung, Johnnie Walker, Volvo, Swarovski, Readers Digest, Velvet, Desperados, 3M Poland, L’oreal, Dulux, Menolly Poland, Real Management.

Jagoda Walczak – MICE Poland

Od ponad 20 lat kieruje działem sprzedaży tytułów konsumenckich oraz branżowych Wiadomości Turystycznie i Mice Poland. Od wielu lat zaangażowana w promocję polskiej turystyki biznesowej w kraju i zagranicą. Członek kapituły konkursu Homo Turisticus , zdobywca Grand Prix MTTargi Polska. Zaangażowana w organizację konkursu Osobowość Roku Mice Poland , organizator branżowego wydarzenia międzynarodowego Forum Agentów Biur Podroży.

W kategorii Nagroda Branży zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze głosowania on-line (poprzez oddanie głosu w ankiecie zamieszczonej TUTAJ. Głosowanie internautów możliwe będzie w dniach od 24 do 31 stycznia 2019 r.

Zgłoszenia do tegorocznej edycji przyjmowane będą w trakcie Forum Branży Eventowej (FBE), które odbędzie się 23 stycznia 2019 r. w EXPO XXI Warszawa. Do konkursu można zgłaszać wydarzenia, które odbyły się w terminie od 1 grudnia 2017 r. do 31 grudnia br.